Англійська

Формат:
 • фото-Чарівна-Гуска

  Чарівна Гуска

  135,00 грн

  Одного вечора до самотньої літньої пари попросилася на ніч незнайома дівчина. Гостя була такою милою і доброю, що господарі захотіли, аби вона залишилася з ними на Різдво. Разом із сусідським хлопчиком-сиротою Галя допомогла господарям готуватися до свята, а у різдвяну ніч сталося дещо незвичайне і таємниче…
  Завдяки казці-білінгві Христини Цурковської «Чарівна Гуска», яку проілюстрував відомий український художник Іван Кравець, діти не лише поринуть у чарівну історію, але й зможуть повправлятися у читанні англійською і більше довідаються про традицію українських народних свят.

  Купити
 • фото-Помста-аби-яги

  помста Баби Яги

  195,00 грн

  Письменник Василь Шкляр та художник Кость Лавро створили нову подарункову книжку для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Це збірка яскравих оповідань про перше входження дитини у складний світ людських взаємин. Про пізнання добра і зла, які тісно сусідують як у реальному житті, так і в чарівній казці. Видання містить паралельний переклад оповідань англійською мовою, що неабияк прислужиться розумненьким дітлахам, котрі вивчають найуживанішу іноземну мову.

  Купити
 • фото-Песик Гав, соловейко, джміль і два жолуді

  Песик Гав, соловейко, джміль і два жолуді

  175,00 грн

  Це подарункове видання презентують наймолодшим читачам два видатні митці – письменник Василь Шкляр та художник Кость Лавро. Дитячий світ – то суцільні дива та неймовірні пригоди. І якими ж яскравими вони постають в оповідках автора знаменитого «Чорного Ворона» під пензлем одного з найкращих європейських ілюстраторів. Паралельний текст англійською стане унікальною допомогою для розумненьких хлопчаків і дівчаток, охочих змалечку вивчити іноземну мову.

  Купити
 • фото-як-мурашки-скарби-врятували

  Як мурашки скарби врятували

  133,00 грн

  Це казкова історія про піратів, що кличе дітей та дорослих у захопливий світ мандрів. Ласкаво просимо усіх поринути у безмежні обрії незвіданих островів та океанів і лише на краю світу дізнатися, хто насправді здобуде найголовніше, а хто втратить усе. Надзвичайно жвава пригодницька оповідка змусить юних читачів та їхніх батьків гортати сторінка за сторінкою. Тут немає нічого зайвого, лише несамовиті пригоди улюблених героїв, чудові малюнки та вишукані українська і англійська мови!

  Купити
 • фото-Лісові-звірі

  Лісові звірі. Forest animals

  35,00 грн

  Картонка-білінгва для малят, з якої вони довідаються про те, які звірі живуть у лісі і як їх правильно називати українською та англійською. Чудових звірят з фетру, фотографіями яких проілюстровано книгу, пошила Олена Забара – креативна мама, яка любить книжки і залюбки долучається до їхнього створення.

  Купити
 • фото - птахи

  Птахи. Birds

  35,00 грн

  Картонка-білінгва для малят, з якої вони довідаються, як називаються розмаїті – і наші, й екзотичні – птахи українською та англійською мовами. Діти також можуть дізнатися з допомогою батьків, що не всі птахи літають. Це, наприклад, не під силу страусу й пінгвіну, натомість останній – чудовий плавець. Милих пташок з фетру, фотографіями яких проілюстровано книгу, пошила Олена Забара – креативна мама, яка любить книжки і долучається до їхнього створення.

  Купити
 • фото- на-подвір’ї

  На подвір`ї. In the yard

  35,00 грн

  Скільки всього цікавого на подвірї – тут і милий пухнастий котик, і песик, який стереже дім, і чудесна корівка, яка дає смачне молоко.  Ваші діти подружаться геть з усіма жителями подвір’я, а ще – навчаться називати їх англійською. А якщо вони ще не розмовляють, то залюбки побавляться у звуконаслідування: нявкатимуть і гавкатимуть, а може, навіть трішки порохкають 🙂

  Купити
 • фото - у-траві-7

  У траві. In the grass

  35,00 грн

  У траві – цілий окремий світ: там жуки і павуки, гусениці і метелики на квітах. Тепер на прогулянці, розглядаючи мурашку на стежці, ваша дитина знатиме, як її назвати українською та англійською мовами. Комашок з фетру, фотографіями яких проілюстровано книгу, пошила Олена Забара – креативна мама, яка любить книжки і постійно долучається до їхнього створення.

  Купити
 • фото - у-морі

  У морі. In the sea

  35,00 грн

  Картонка-білінгва для малят, з якої вони довідаються про жителів моря, і зможуть не тільки відрізнити рибку-клоуна від рибки-хірурга, але й назвати їх англійською. Чудових морських жителів з фетру, фотографіями яких проілюстровано книгу, виготовила Олена Забара – креативна мама, яка любить книжки і залюбки долучається до їхнього створення.

  Купити
 • фото - 100 First French Words Sticker Book

  100 First French Words Sticker Book (U)

  275,00 грн

  An interactive first word book for young English speakers to learn 100 French words, with over 200 stickers to aid learning. Little children will have fun matching the French word and picture stickers to the pages as they build their French vocabulary. Includes a pronunciation guide to hear all the words at Usborne Quicklinks.

  Купити
 • фото - 100 Paper Spaceships to Fold and Fly (U)

  100 Paper Spaceships to Fold and Fly (U)

  380,00 грн

  A hundred decorated tear-out sheets to fold into a fleet of paper spaceship planes, from orbital cruisers to alien motherships. The book includes detailed folding instructions for four different types of spaceship, from mighty star cruisers to speedy scout ships, plus flying tips and challenges so children can test the spaceshipsТ power and speed.

  Купити
 • фото - 100 Paper Planes to Fold and Fly (U) 1

  100 Paper Planes to Fold and Fly (U)

  345,00 грн

  Packed with brilliantly designed paper planes to make and fly, ranging from fighter planes to space rockets and creepy flying bugs. Features four different models to perfect, each with their own concise instructions on how to best fold and fly them. Printed on special tear-out pages, each of the 100 planes features a unique design. A brilliant present, or great to use as party favours.

  Купити
 • фото - 199 Things That Go

  199 Things That Go (199 Pictures)

  275,00 грн

  A colourful book full of pictures of exciting vehicles to discover, from steam trains, lorries and trucks to sports cars, electric bicycles and aeroplanes. Each page features different types of transport, including aeroplanes, spacecraft, vehicles from long ago, tractors and farm vehicles and diggers and bulldozers.

  Купити
 • фото - 20 Christmas Cards to Colour

  20 Christmas Cards to Colour

  415,00 грн

  Twenty beautiful Christmas cards for children to colour and send, in an attractive box for safekeeping. The ten stylish designs include red robins, a row of cute penguins, patterned Christmas stockings, a decorated Christmas tree and more. A charming and personal way to send Christmas wishes that will also keep children occupied over the busy festive season.

  Купити

Показано 1–16 з 110 результатів

Дитячі книги англійською мовою
Іноземні мови відкривають перед людиною нові можливості, дарують свободу і життя без кордонів. Для сучасної людини знання англійської мови є майже обов’язковим, так як вона вважається міжнародною. Мова знадобиться для роботи, подорожей та спілкування. Людина, яка знає мови, має більше можливостей. Тому вивчати англійську потрібно з дитинства.

Проте не кожна дитина захоче вивчати її з вчителем з нудних умовах та з нецікавих книжок. Вивчення у цікавій, ігровій формі буде набагато продуктивнішим. Взагалі форма гри є найкращим способом навчити малюка будь-чому, і вивчення мови не виключення.

Якщо ви бажаєте щоб дитина почала вивчати англійську мову, то потрібно обзавестися необхідною літературою для свого малюка, яку можна придбати в інтернет-маркеті дитячих книжок Книгаренька.

Магазин готовий запропонувати великий вибір різноманітних книжок с яскравими ілюстраціями, веселими віршиками та піснями, що допоможуть весело та продуктивно вивчати англійську мову.

Кожна книга - це результат роботи висококваліфікованих педагогів та психологів. В них зібрано найкращі методики навчання іноземної мови для малюків. Дитина сприйматиме все як розвагу, але отримуватиме такі необхідні знання, які в майбутньому неодмінно знадобляться.

На онланй-поличках магазину Книгаренька ви знайдете:

Книги з англійської для дошкільнят, молодших та старших школярів;
Книги з казками, оповіданнями, загадками та веселими історіями;
Словники, книги для вивчення цифр, тварин, назв професій та багато іншого цікавого та веселого.

Також а асортименті є білінгви. Це книги в яких виклад іде на двох мовах - українській та англійський, це сприяє розумінню та запам’ятовуванню.

Щоб вивчати англійську, не обов’язково платити педагогам та змушувати дитину займатись на нудних уроках. Все це можна робити вдома весело та продуктивно за допомогою спеціальних книжок від Книгареньки. Більш того, разом з дитиною вивчати іноземну мову можуть і дорослі.
Купити дитячу книгу англійською мовою в Києві та Україні
В асортименті книги від кращих вітчизняних видавництв. Всі вони воконані якісно, друкуються спеціальною фарбою, котра не шкідлива та не залишає слідів на руках. А яскрава обкладинка привертатиме увагу та викликатиме цікавість дитини до занять.

Ваші покупки будуть доставлені оперативно у будь-яке місто України зручним для вас способом: кур’єрською службою або до поштового відділення.