А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА

Формат:
 • фото - казка про котика та півника

  Казка про котика та півника

  102,00 грн
  Одна із найулюбленіших українських казок, записана незрівнянною Лесею Українскою доповнена ілюстраціями відомого Костя Лавра. Одна із перших українських казок, яка перевидавалась у США, Швейцарії, Норвегії, Японії та Росії. Знайома із дитинства розповідь про дружбу та взаємодопомогу нікого не залишає байдужим!
  Купити
 • Фото - Гаррі Поттер і таємна кімната. Ілюстороване видання

  Гаррі Поттер і таємна кімната. Ілюстроване видання

  485,00 грн

  Джим Кей, кавалер медалі Кейт Ґрінвей, відтворює світ чарівників зі всіма його приголомшливими деталями у цьому ілюстрованому виданні другої книжки з класичної серії Дж.К. Ролінґ — чудовому дарунку і для вірних шанувальників, і для нових читачів

  Купити
 • Фото - Цинамонові крамниці

  Цинамонові крамниці

  111,00 грн
  Це перший повний переклад творів Бруно Шульца на українську мову. Здійснив його один із найзнаковіших сучасних письменників Юрій Андрухович. Шульц втікав у свою уяву, магічно володіючи даром при допомозі слова та олівця витворювати химерний світ. Він завжди був переконаний, що серед усіх цінностей земного життя, найбільшу вартість має духовний світ людини. Як зберегти напружене духовне життя, якому завжди стоять на перешкоді тривіальні життєві обставини і загрожує депресія та меланхолія? У його творах та листах відкривається лише частина того айсбергу, яким було напружене внутрішнє життя митця.
  Купити
 • Фото - Той хто любить довгі слова

  Той хто любить довгі слова

  40,00 грн
  «…Вірші Тараса Малковича виростають з несподіваної асоціації, переважно якраз не фонетичної, а візуальної, тактильної; з якоїсь ледве вловимої подібності фізичної форми чи властивостей предметів, з таємної механіки взаємин між речами, яку може виявити лише дуже уважне око, а розвинути – розпалена фантазія…»
  Купити
 • Фото - Несподівана вакансія

  Несподівана вакансія

  104,00 грн
  У Пеґфорді на сорок п’ятому році життя раптово помирає член місцевої ради Баррі Фербразер. Ця подія шокувала містян. У провінційному англійському затишному містечку з брукованим майданом і стародавнім монастирем, здавалося б, панує ідилія, але всередині містечка, за цим привабливим фасадом, точиться справжня війна. Заможні воюють з убогими, підлітки — з батьками, жінки — зі своїми чоловіками, вчителі — з учнями…
  Несподівана вакансія у пеґфордській раді невдовзі має всі шанси спровокувати містечко на чи не найбільшу в його історії війну. Хто стане переможцем на виборах, де панують пристрасті, дворушність і несподівані викриття?
  Це великий роман про маленьке містечко і перша книжка Джоан Ролінґ для дорослих. Захопливий твір, створений незрівнянним оповідачем.
  Купити
 • Фото - Санітарочка Рая

  Санітарочка Рая

  60,00 грн
  У підсумковій збірці своїх вічно нових вибраних віршів славнозвісний підскарбій «БУ-БА-БУ» Олександр Ірванець, як завжди, балансує між сатирою і лірикою, час від часу гучно падаючи то в один, то в інший бік. Книжка для широкого читацького кола.
  Купити
 • Фото - Ритуал

  Ритуал

  92,00 грн
  Перше кохання і перша зрада. Як зрозуміти, де добро, а де зло, якщо добро викликає жах, а зло приваблює красою? «Ритуал» — один з найперших, найсильніших і найпопулярніших творів знаменного подружжя Марини та Сергія Дяченків, визнаних найкращими фантастами Європи.
  Купити
 • Фото - Птахи з невидимого острова

  Птахи з невидимого острова

  70,00 грн
  До нової книжки найвидатнішого сучасного українського майстра прози дібрано три філософські повісті з пригодницько-фантастичними фабулами (так звані мислительні детективи) — жанр, більше опрацьований у літературі західно-європейській, аніж в українській.Завершує книгу «Маленьке вечірнє інтермеццо» — зразок гумористично-фантастичної повісті. Повісті «Птахи з невидимого острова» та «Початок жаху» було інсценізовано й поставлено в театрах Києва та Львова.
  Купити
 • Фото - Пригоди бравого вояка Швейка

  Пригоди бравого вояка Швейка

  127,00 грн
  х, який бо він і справді бравий вояк, який хвацький оповідач, цей хитрющо-простакуватий, цей дуркувато-зворушливий Швейк, котрий (як про це не раз уже писалося й малювалося) разом з іншими літературними титанами, такими, як Гамлет і Дон-Кіхот, упевнено тримає на собі нашу читацьку планету.
  Сподіваємося, що наше видання «Швейка» у класичному перекладі Степана Масляка за редакцією Івана Малковича завоює читацьку прихильність і якістю перекладу, і славетними ілюстраціями Гашекового приятеля Йозефа Лади, і дизайном, і демократичною ціною.
  У післямові і в слові від редактора читачі знайдуть чимало захоплюючих фактів про перебування Гашека/Швейка в Україні.
  Нагороди:
  Cпеціальна нагорода львівського Форуму видавців-2009 “Книжка, яку хочеться мати вдома”
  Купити
 • Фото - Помирана

  Помирана

  80,00 грн
  Новий твір Тараса Антиповича — одного з найважливіших сучасних українських письменників — це вдумливий роман-дистопія, який засобами макабричної сатири розкриває драму зашореного розуму.
  Герої, чиє існування кероване міфами, ворожі до Іншого і безжальні одне до одного, але водночас не позбавлені надії. У закіптюженій порожнечі їхніх днів раз по раз проблискує те, чого вони бояться найбільше: шанс на краще життя. Шанс позбутись ненависті до тих, хто «по інший бік». Шанс вирватися за «колючку» власноруч виплеканого пекла.
  Купити
 • Фото - На срібнім березі

  На срібнім березі

  87,00 грн
  До книги вибраного Миколи Вінграновського (1936—2004) — найвизначнішого українського лірика другої половини ХХ століття — увійшов увесь «золотий канон» поета — від поезії високої любовної та громадянської пристрасті до найзворушливіших дитячих одкровень.
  Купити
 • Фото - Ми помрем не в парижі

  Ми помрем не в парижі

  75,00 грн

  До книжки Наталки Білоцерківець — однієї з найважливіших сучасних українських поетів — увійшли вірші з усіх її збірок: «Балада про нескорених» (1976), «У країні мого серця» (1979), «Підземний вогонь» (1984), «Листопад» (1989), «Алергія» (1999), «Готель Централь» (2004). Це найповніше на сьогодні вибране авторки.

  Купити
 • Фото - Москва ординська

  Москва ординська

  126,00 грн

  За словами Ніколая Карамзіна, російська історична наука перевантажена т. зв. «доважками брехні». Прибравши з описового каркасу російської історії очевидні вигадки, автор подає її у справжньому вигляді, розвінчуючи московські міфи і переконливо доводячи, що Московський улус входив до складу Золотої Орди.
  «Розгорніть перший наш літопис, написаний не пізніше ХІ ст. Його укладач знає «малоросів» і перелічує різні гілки цієї частини руського племені, але, на диво, зовсім не знає «великоросів»… Про них у переліку племен, які живуть у сучасній Росії, не згадано жодним словом. Виникає запитання: хто ж такі «великороси»? Де вони взялися, якщо до ХІІ ст. їх не існувало?».
  Історичне дослідження, написане на основі російських документів, адресовано широкому колу читачів: науковцям, викладачам, учителям, студентам, учням старших класів та всім, хто хоче знати правду про минуле.
  Для зручності дві книги історичного дослідження уперше подано в одному томі.

  Купити
 • Фото - Листи в Україну

  Листи в Україну

  75,00 грн

  До книжки Юрія Андруховича (1960) — найкультовішого сучасного українського письменника-постмодерніста і Патріарха «Бу-Ба-Бу» — увійшли «канонічні» вірші з усіх його збірок, а також знаменитий цикл «Листи в Україну». Це найповніше на сьогодні вибране поета.

  Купити
 • Фото - Любий бо-пер!

  Любий бо-пер!

  65,00 грн
  У ліричній повісті «Любий бо-пер!..» (Любий свекор) відчутні мотиви прощання з усім прекрасним і добрим, що було в житті. Тема повісті рідкісна в світовій літературі, це твір про людське старіння. По-ексгібіоністськи вивертаючи свою душу, Тібор Дері мовби зумисне заплутує читача, який не завжди може збагнути: письменник пише серйозно чи жартує; він зображає себе й своїх близьких чи це тільки художнє узагальнення…
  Купити
 • Фото - Князь роси

  Князь роси

  57,00 грн

  До книги вибраного лауреата Шевченківської премії Тараса Мельничука — одного з найнеповторніших українських поетів другої половини ХХ століття — увійшли вірші з різних періодів його творчості, а також нариси та спогади про його життєвий і творчий шлях.

  Купити

Показано 1–16 з 94 результатів

Видавництво «Абабагаламага» - книги, відомі по всьому світу

Перш ніж поринути у невідомий світ науки, історії чи казок, читач знайомиться з обкладинкою книги. Зазвичай не прийнято судити по обгортці, але тримати в руках видання, яке яскраво та незвично оформлене доволі приємно. Саме зовнішнє оформлення літератури виділяє книги від «Абабагаламага» поміж інших.

Все почалось в 1992 році з випуском «Української абетки». Іван Малкович дуже ризикував, коли заснував «Абабагаламагу». Та 2000 році було випущено серію казок «Міні-диво», яка дуже швидко знайшла своїх читачів. І сьогодні про українське видавництво знають по всьому світу.

Видання «Гаррі Поттера» стало справжнім проривом у світі підліткової літератури. Яскрава обгортка, не схожа на ті, які використовуються у книгах іноземних видавництв, сподобалась навіть Дж. Роулінг.

Потім були випущені «Тореодори з Васюківки», «Мандри Гуллівера», «Чарлі на шоколадна фабрика», «Аліса», та інші шедеври світової класики, які знайшли свої місця на полицях домашніх колекцій та бібліотек.

В 2002 році Малкович почав потроху впроваджувати україномовну літературу в російські магазини, де видання від «Абабагаламага» одразу знайшли своїх прихильників.

На сьогоднішній день, книги видавництва Малковича відомі по всьому світу. Його старання оцінили такі письменники, як Роулінг та Коельо. П’єр Рішар також не залишився байдужим до українських книжок в яскравій обгортці. Окрім того, література «Абабагаламаги» надихнула Катерину Ющенко стати перекладачем. Зараз на її рахунку чотири книги, переведені на англійську мову.

Видавництво «Абабагаламага» провідник у світ літератури

Поєднання тексту із яскравою обгорткою та якісною поліграфією робить книги такими бажаними серед читачів будь-якого віку. Перш за все, Малкович турбується про найменьших шанувальників літератури. Книги від «Абабагаламаги» відкрили двері у казковий світ не одному поколінню книгоманів.

Видавництво випускає:

 • Книги для різних вікових категорій. Сюди входить література для малюків, дітей різного віку, та для дорослих;
 • Енциклопедії;
 • Збірки віршів, казок та оповідань;
 • Книги з малюнками;
 • Світові бестселери

Література від «Абабагаламаги» прививає любов не лише до читання, а і до української мови. Як сказав Малкович «Українська книжка має бути гарною, щоб дитятко само потягнулось до неї».

Примірники книги видавництва «Абабагаламага» має бути у кожного

Поповнення домашньої бібліотеки яскравим примірником – справжнє свято. Щоб не витрачати багато часу на пошук бажаного екземпляра, зробіть замовлення в магазині «Книгаренька», та насолоджуйтесь улюбленою літературою від видавництва «Абабагаламага».