КМ-Букс

Формат:
 • Фото - В країні Місячних Зайчиків. Сонячний зайчик і сонячний вовк

  В країні Місячних Зайчиків. Сонячний зайчик і сонячний вовк

  77,00 грн

  Маленька Нуся під покровом ночі вирушає до країни Місячних Зайчиків, аби зясувати, чим мав закінчитися її сон. І тут починаються справжні пригоди, адже Нусі доведеться врятувати хлопчика Цибульку від злої Баби Яги! Для дітей молодшого шкільного віку

  Купити
 • Фото - Школа рисования

  Школа рисования

  104,00 грн

  Ця книжка для тих дітлахів, які дуже хочуть навчитися азам малювання. Автор книжки пропонує маленькому художнику-початківцю навчитись копіювати дерева, листя, овочі та фрукти, а також виконувати складніші малюнки — зображувати будинки, тварин і людей. Згодом дитина не лише копіюватиме, а й зможе імпровізувати, поєднуючи окремі малюнки в цікаві сюжети. Для читачів дошкільного та молодшого шкільного віку.

  Купити
 • Фото - Школа малювання

  Школа малювання

  104,00 грн

  Ця книжка для тих дітлахів, які дуже хочуть навчитися азам малювання. Автор книжки пропонує маленькому художнику-початківцю навчитись копіювати дерева, листя, овочі та фрукти, а також виконувати складніші малюнки — зображувати будинки, тварин і людей. Згодом дитина не лише копіюватиме, а й зможе імпровізувати, поєднуючи окремі малюнки в цікаві сюжети. Для читачів дошкільного та молодшого шкільного віку.

  Купити
 • Фото - Україна-дивосвіт

  Україна-дивосвіт

  110,00 грн

  Уявіть собі, якого кольору запах осінніх чорнобривців, якою фарбою шумить Дніпро, якою барвою співає соловейко у вишневому гаю. Це все — Україна, рідна з дитинства, тиха і тепла, розмаїта… Для широкого кола читачів.

  Купити
 • Фото - Сучасний атлас світу

  Сучасний атлас світу

  125,00 грн

  В атласі подаються основні аспекти географії — природно-ресурсний, екологічний, соціально-економічний. Основна частина книги — сучасний атлас світу з картами. Також подається інформація про нашу планету й материки, про країни, їх адміністративно-територіальний поділ, населення й фізико-географічні особливості, природні катаклізми. В атласі також є покажчик географічних назв, словник термінів, фотографії. Для читачів середнього і старшого шкільного віку та для всіх, хто цікавиться географією.

  Немає в наявності
 • Фото - Чарівний талісман

  Чарівний талісман

  68,00 грн

  До збірки увійшли три повісті: «Таємниця Віті Зайчика», «Чарівний талісман» і «Повість про те, як школярі побували в доісторичному часі і чим це закінчилося». У цих творах ідеться про шкільне життя, про справжню дружбу, захопливі пригоди й дивовижні події, учасниками яких стають школярі. З притаманною йому майстерністю, щирістю, глибиною автор описує непрості стосунки дітей з дорослими, уміння своїх героїв знаходити вихід зі складних ситуацій. Як і завжди, у творах Всеволода Нестайка немає місця тузі, зневірі, журбі; натомість читачів приваблює гумор, самовідданість, оптимізм героїв, віра у здійснення мрій. Для дітей молодшого і середнього шкільного віку.

  Купити
 • Фото - Чародій Будьласка і чаклун Нетреба

  Чародій Будьласка і чаклун Нетреба

  71,00 грн

  Чи завжди добре, коли дітлахам у всьому потурають, виконують всі їхні забаганки? Уявіть ситуацію, коли отримуєш все, що забажаєш. Що тоді буде? Саме в таку ситуацію потрапили Дитиндівці, тобто всі діти з Грайликового двору. Цікаво, що з того вийшло? Про це довідаєтеся із останньої книжки «Казкових пригод Грайлика» Для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку.

  Купити
 • Фото - Усмішка принцеси Івони. Казкові пригоди Грайлика 1

  Усмішка принцеси Івони. Казкові пригоди Грайлика 1

  71,00 грн

  Чи буває нудно в країні Дитиндії? Звісно, що ні! Навіть якщо нічим зайнятися., Грайлик обов’язково вигадає світ лицарів, донів та принцес. Певна річ, завертиться-закрутиться неймовірна гра з неймовірними пригодами! Для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку.

  Купити
 • Фото - Секретна зброя незнайомця Коші. Казкові пригоди Грайлика 2

  Секретна зброя незнайомця Коші. Казкові пригоди Грайлика 2

  77,00 грн

  Коша – син справжнього дракона! Але не варто боятися цього хлопчика, адже він друг Грайлика, А Грайлик, як відомо, дружить з хорошими дітьми. А ще Коша має секретну зброю. Яку? Про це ви довідаєтеся, коли прочитаєте цю казку. Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

  Купити
 • Фото - Пошукове бюро знахідок "Кузя, Зюзя і компанія"

  Пошукове бюро знахідок “Кузя, Зюзя і компанія”

  75,00 грн

  Це просто неймовірно: близнюки Вова й Вітя з власної волі обертаються на козенят! Необачні хлопчаки й гадки не мають, що потрапили у пастку до злого чаклуна Відіваса-Пампаса. Виплутатися із халепи буде ой як непросто! А комарик Зюзя із другом жучком-світлячком Кузею відкрили бюро знахідок і тут таке почалося! Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

  Купити
 • Фото - Золоті терези дідуся Татая. Три секрети Заги Маго

  Золоті терези дідуся Татая. Три секрети Заги Маго

  77,00 грн

  Де тільки не побував Грайлик, поки дістався Тридев’ятого Царства: і в Країні Солодощів, і в Країні Чагарників і Колючок, і навіть у Країні Ледарів… Для чого? Грайлик мусить виконати доручення загадкового дідуся Татая. А взагалі, у цих двох казочках дуже багато загадок. Прочитаєте книжку – і про все довідаєтесь, навіть про те, хто така Зага Маго… Для дітей молодшого шкільного віку

  Купити
 • Фото - В країні Сонячних Зайчиків

  В країні Сонячних Зайчиків

  77,00 грн

  Щасливу країну Ластовинію загарбали лихі мешканці Хуліганії. Усі діти Ластовинії змушені переховуватися у дрімучому лісі. Сміливий дев’ятирічний хлопчик Веснянка раптом потрапляє у дивну країну Сонячних Зайчиків. Для дітей молодшого шкільного віку.

  Купити
 • Фото - Олексій, Веселисик і Жарт-птиця

  Олексій, Веселисик і Жарт-птиця

  75,00 грн

  Що воно за істота така – Жарт-Птиця? Жар-птицю всі знають, всі читали у казках про її неймовірну красу. А от вередливий Лесик шукає Жарт-Птицю, щоб урятувати ляльку Гальку, а семеро братів-чаклунів намагаються визволити із полону цю диво-пташку. Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

  Купити
 • Фото - SHERLOCK. Собака Баскервілів

  SHERLOCK. Собака Баскервілів

  70,00 грн

  Детективними творами відомого англійського письменника Артура Конан Дойля уже майже століття захоплюються читачі будь-якого віку. У повісті «Собака Баскервілів» розповідається про те, як неперевершений Шерлок Холмс разом зі своїм вірним другом доктором Вотсоном блискуче розкриває черговий злочин. В роботі він використовує знаменитий дедуктивний метод, який допомагає йому розплутувати найзагадковіші історії. Передмову до цієї класичної повісті написав виконавець головної ролі у міні-серіалі «Шерлок» Бенедикт Камбербетч.

  Купити
 • Фото - SHERLOCK. Знак чотирьох

  SHERLOCK. Знак чотирьох

  65,00 грн

  Молода жінка Мері Морстен звертається по допомогу до знаного сищика: з часу таємничого зникнення її батька вона щороку отримувала в подарунок по розкішній перлині, а тепер анонімний благодійник зажадав зустрічі. Жінка просить Холмса та доктора Вотсона супроводжувати її… Разом вони розкривають справу, пов’язану з неймовірними скарбами та жахливою зрадою, що сталася у далекій Індії. Передмову до цього видання написав Мартін Фріман — виконавець ролі доктора Вотсона у міні-серіалі «Шерлок». Особливість – до кожної книги передмову написав хтось з зірок серіалу: актори Бенедикт Камбербетч, Мартін Фріман, сценарист Стів Томпсон та продюсер серіалу та автор сценарію Марк Гаттіс.

  Купити
 • Фото - Найкращому другові

  Найкращому другові

  80,00 грн

  Проект «АРТ-терапія». В сучасному шаленому ритмі життя інколи настає мить, коли хочеться зупинитись, аби перепочити, відновити сили, поміркувати чи просто побути наодинці із собою. Саме тоді вам стане у пригоді нова серія книжок-розмальовок «Арт-терапія». Ці мотиваційні та надихаючі розмальовки з тактильною велюровою обкладинкою зацікавлять читачів будь-якого віку. На кожному розвороті на вас чекає чудовий мудрий вислів, а також чудернацький чорно-білий малюнок, який ви зможете перетворити на неймовірний шедевр, а потім вирізати та вставити у рамку. Долучайтеся до терапії мистецтвом, щоб позбавитись стресу, отримати порцію цілющої позитивної енергії, розкрити в собі нові таланти або просто із користю провести вільний час. Книжки-розмальовки №1 у Великій Британії. Мотиваційна та надихаюча арт-терапія. Розмальовка розрахована на всі вікові категорії.

  Купити

Показано 1–16 з 54 результатів

«КМ Букс»: зарубіжна література на українській мові

«КМ Букс» випускає велику кількість книжок, переважна більшість яких друкується українською мовою. Завдяки чому, читачі мають змогу ознайомитись з творами таких письменників, як Джордж Р. Р. Мартін, Чарльз Буковські, Фредерік Бегбедер, Ніл Гейман та багатьох інших, на рідній мові.

Особливої уваги заслуговує серія «КМ Классика». До неї входять переклади літератури минулого століття на трьох мовах: українській, російській, та англійській.

Візити зарубіжних авторів – головний проект, яким видавництво найбільше пишається. Завдяки «КМ» ДО України завітав Фредерік Бегбедер, презентації його книг відбулись у Львові та Києві, і викликали велике захоплення серед читачів.

«КМ Букс»: книжки для батьків та дітей

Видавництво випускає велику кількість літератури для малюків. В каталозі є не лише розвивальні книжки, а й казки, та художні видання. Яскрава дитяча література допоможе навчитись читати та рахувати, оволодіти навиками письма. Видання для творчості розвивають не лише фантазію, а ї дрібну моторику. «Школа малювання» - гарний посібник для майбутніх художників. З її допомогою дитина не просто навчиться копіювати зображення, зможе створювати власні шедеври.

У каталозі видавництва є художня література для малюків. Книга «Феї» розповість, про те, що магія є поруч з нами, і навчити бачити казкове у буденному житті.

«КМ Букс» друкує книжки для батьків і вихователям, за допомогою яких підготовка до садочка та школи стане цікавою та захоплюючою.

Для того, щоб полегшити виконання домашнього завдання, видавництво випускає ГДЗ. Завдяки цим книгам батькам буде зручно перевіряти уроки, а школярі зможуть знайти помилки чи виконувати домашню роботу.

В каталозі «КМ Букс» представлена довідкова література. «Сучасний атлас Світу» - незамінний помічник при вивченні географії. В ньому вміщено карти, з детальним зображенням материків, океанів, континентів та країн. Також, є інформація про нашу планету, зокрема адміністративно-територіальний поділ, фізико-географічні особливості, природні катаклізми.

Довідник з анатомії «Тіло людини» розповість про сучасні медичні дослідження. В книжці розповідається про всі частини тіла, мікроорганізми, та функціонування людського організму.

Окрім дитячих та навчальних книг, в каталозі «КМ Букс» є така література:

 • Бізнес;
 • Дозвілля, хобі, спорт;
 • Медицина;
 • Мистецтво та культура;
 • Релігія, езотерика;
 • Фантастика та фентезі;
 • Художні видання;
 • Юридична література;
 • Комікси

Крім книжок, видавництво випускає набори для творчості. Завдяки ним, дитина може власноручно створити прикраси, фігурки та картини.

Канцелярія від «КМ Букс» - це яскраві зошити, щоденники та блокноти, які сподобаються не лише дітям, а і дорослим.

Книги видавництва «КМ Букс» в інтернет-магазині «Книгаренька»

В каталозі магазина «Книгаренька» є велика кількість літератури, серед яких ви знайдете книги та блокноти видавництва «КМ Букс». Вас приємно здивує великий асортимент товарів та доступні ціни.

Щоб придбати видання від «КМ» необхідно зареєструватись на сайті магазина «Книгаренька», додати обрані книги в кошик та вказати дані, які необхідні для відправлення.