Веселка

Формат:
 • фото-За нашим садом грає море

  За нашим садом грає море

  110,00 грн

  Збірка віршів, що зачаровують своєю образністю, ліризмом та мелодійністю.

  Купити
 • фото-Еротокрит

  Еротокрит

  235,00 грн

  Поема створена у середині XVII століття. Цей перший класичний твір новогрецькою мовою і сьогодні захоплює читачів, внесений ЮНЕСКО до переліку шедеврів світової літератури. Це поема про торжество кохання, яке долає всі перешкоди, про любов до батьківщини і лицарську честь.

  Купити
 • фото-З Божого саду

  З Божого саду. Рослини і тварини у Святому Письмі

  365,00 грн

  Якими плодами живилися праотці Адам та Ной? Коли і звідки прийшли до нас культурні рослини та свійські тварини? Чому рослини та тварини з’явилися на сторінках Святого Письма? Чи змінилися вони за останні три тисячі років?
  Відповіді на ці та багато інших питань, пов’язаних з Біблією і відкриттями сучасної науки, ви знайдете у книзі «З божого саду». Виявляється, більшість рослин та тварин, згаданих авторами Біблії, зростають, плазують, плавають та бігають або літають в Україні! Це диво дозволяє наблизити біблійні події до сучасності, а Святу Землю відчути зовсім поруч… Новели про таємничих біблійних істот об’єднують вірші пророчих книг і тексти євангелістів з пізнавальними описами понад 200 дерев і трав, звірів і птахів та інших істот, відображених у міфах, літературі, народних звичаях і релігійних традиціях.

  Купити
 • фото-Енеїда

  Енеїда. Наталка Полтавка

  125,00 грн

  Твори веселого полтавського мудреця, що вже понад два століття живуть в українській літературі. «Енеїда» і «Наталка Полтавка» – твори, що пронизані любов’ю до України та українців.

  Купити
 • фото-Змієборець

  Змієборець

  45,00 грн

  Казки Івана Просяника пронизані ароматом легенди й запашного зела, адже і сам автор травознавець, та й українське слово відчуває і знає, як кожну рослину. А сюжети своїх казок письменник брав із давніх літописів і переказів старовини, проте вони дуже оригінальні, мають неповторний стиль і мову.

  Купити
 • фото-Клаповушко і Ко

  Клаповушко і Ко. Майже правдива повість

  60,00 грн

  Знайомтесь! Роман Клаповушко – головний герой цієї майже правдивої повісті. У нього, обдарованого юного математика, як і в багатьох із нас, тільки на перший погляд усе добре, а насправді чимало проблем. І найперша з них – непрості стосунки з однокласниками, з компанією, без якої важко уявити життя. Та ще, на біду, хлопець сам собі не подобається… Щоправда, почуття гумору його ніколи не зраджує.

  Купити
 • Фото - Музичні казки

  Музичні казки. Збірка казок з трьома аудіодисками

  155,00 грн

  До дебютної збірки Ніни Найдич – відомого в мистецьких кругах музиканта та викладача, входять три казки: «Казка про маленького страха», «Шварценеггер та «Осіння пісня», «Про кота Василя Тимофійовича та його друга Емілія».Історії про сучасних дітей у великому місті: безпосередніх і товариських, допитливих і вразливих. Що у міській товчії, серед галасливої всеядності та поверховості допоможе їм вирости гідними людьми, відкритими до чистої краси та добрих почуттів? Авторка дає на це відповідь. Це – МУЗИКА!

  Купити
 • фото-Шагренева шкіра. Батько Горіо. Гобсек

  Шагренева шкіра. Батько Горіо. Гобсек

  50,00 грн

  До книжки увійшли два романи та повість із славнозвісної епопеї «Людська комедія» великого французького письменника-реаліста Оноре де Бальзака.

  Купити
 • фото-Поезії. Мацуо Басьо

  Поезії. Мацуо Басьо

  135,00 грн

  Переклад усіх 980 хоку, які дослідники беззастережно вважають творами Басьо (1644 – 1694), чия творчість стала одною із найсамобутніших сторінок не тільки класичної японської поезії, а й національної японської культури в цілому.
  У перекладі збережено оригінальний розмір вірша хоку (три рядки, сімнадцять складів).

  Купити
 • фото-Бог предвічний народився

  Бог предвічний народився

  50,00 грн

  Збірник народних колядок та щедрівок, в яких звучать світла радість і сердешні побажання всім добрим людям.
  А вишукано чарівні ілюстрації Вікторії Ковальчук, гармонійно поєднуючись із текстами, створюють особливо піднесений новорічно-різдвяний настрій і ніби ведуть читачів від свята Миколая до Водохреща, запрошують кожного і собі приєднатися до гурту, заколядувати хором-собором.

  Купити
 • фото-Убрання з чарівної троянди

  Убрання з чарівної троянди. Подарунок старої кравчині

  100,00 грн

  Одна з трьох дебютних книжок молодої авторки Тетяни Вікторової. Чарівні малюнки у виконанні Віталіни Форостовець вирізняються вишуканістю форм та ліній.Казки, які обов’язково сподобаються вашим дітям.

  Купити
 • фото-Коли нема пророка на землі

  Коли нема пророка на землі

  55,00 грн

  До видання увійшли ліричні, сатиричні та драматичні твори з друкованих та рукописних збірок одного з найвідоміших українських поетів першої половини ХХ ст. Олександра Олеся.

  Читач має також нагоду познайомитися з цікавими світлинами з архіву родини поета (зберігаються у відділі рукописів Інституту літератури ім. Т. Г. Шевченка НАН України), більшість із них публікується вперше.

  Купити
 • фото-Казки кримських татар

  Казки кримських татар

  115,00 грн

  Найновіше видання у серії «Казки народів світу». Традиції сонячного півострова відображені в цікавих історіях, побудованих за арабською казковою традицією.

  Купити
 • фото-Мудрець із країни Оз

  Мудрець із країни Оз (Веселка)

  60,00 грн

  Одна із чотирнадцяти казкових повістей популярного американського дитячого письменника про неймовірні пригоди дівчаток Дороті й Трот. Опинившись у казковій Країні Оз, вони потрапляють у вир карколомних подій і за допомогою своїх вірних друзів, – Мудреця, Лякливого Лева, Голодного Тигра та капітана Білла, – долають усі перешкоди на своєму шляху. Як у всякій чарівній казці, добро і правда перемагають тут зло й облуду, а головні герої стають для юних читачів взірцем для наслідування

  Купити
 • фото-Нащадки скіфів

  Нащадки скіфів

  55,00 грн

  Понад 70 років тому у Дитвидаві України (нині видавництво «Веселка») побачив світ роман «Нащадки скіфів» видатного українського письменника-фантаста Володимира Владка. Відтоді книжка витримала кілька видань, її прочитало не одне покоління читачів.

  Цей цікавий пригодницький твір із захоплюючим сюжетом сповнений драматичних подій і пригод, яких зазнала археологічна експедиція вчених, досліджуючи походження курганів у степах українського Причорномор’я. Багато сторінок у романі присвячено життю й побуту скіфських племен, їхнім звичаям і культурі.

  Купити
 • фото-Коза-дереза

  Коза-дереза (Веселка)

  50,00 грн

  Сучасне перевидання класичного видання «Веселки» 1979 року.
  Ми намагались зберегти первісний колорит книжки. Аби сучасні батьки згадали книжку свого дитинства та поділились радістю родинного читання з малятами.

  Купити

Показано 1–16 з 57 результатів

Видавництво «Веселка» - література, що пройшла скрізь час

Історія починається в далекому 1934 році в Києві під назвою «Дитвидав УНСР», але під час Другої світової війни друк книжок було припинено, та відновлено в 1956. І в 1964 році «Веселка» отримала свою нинішню назву.

Дитячі твори класиків, всі видання Шевченка, прикладна та художня література, енциклопедії, збірки віршів, казок на оповідань – загалом понад десять тисяч найменувань книг вийшло з тиражу «Веселки».

Особливе значення видання надає суспільній роботі: бере участь у книжкових ярмарках, проводить виставки, свята та благодійні акції. Також, особлива увага приділяється культурному та художньому розвитку читачі. Щоб донести найкраще зі світової класики, видає науково-популярну літературу та фольклорні твори.

Зараз видавництво України для дітей «Веселка» зосереджене на розкритті історичної тематики. До друку вийшли «Слово про Ігорів похід», «Українські думи», «Історія русів». Особливе місце займають твори Шевченка. Протягом усього часу свого існування, «Веселка» виховує любов та повагу до рідної мови.

В 2012 році виданню було надано статус Національного.

Видання «З Божого саду» А. Топачевського було нагорождено відзнакою «Книга року». А збірка творів В. Терена «Хлопчик з планети Ч та Вогняні пси» отримала премію імені Л. Українки.

В 2017 році, книзі «Еротокрит» було присуджено Премію Кабінету Міністрів України ім. Максима Рильського 2016 року. Поема-роман перекладена на французьку, англійську, та італійську. На українську переклав В. Степненко, який і отримав більшість голосів.

Дитячі видавництва України: «Веселка»

Різноманіття літератури, що виходить до друку, дає змогу кожному читачу знайти те, що припаде йому до смаку:

 • У світі пригод;
 • Наукова фантастика;
 • Казки різних народів;
 • Шкільна література;
 • Довідкові видання;
 • Розвиваючі книги;
 • Для школярів різного віку

На книгах, які були випущені «Веселкою» виросло не одне покоління читачів. І видання по сьогоднішній день дбає про збереження та помноження любові по друкованого слова.

Придбати книги видання «Веселка» в інтернет-магазині «Книгаренька»

Онлайн шоппінг стає все більш популярним. Це доволі зручно та швидко. До того ж, є змога придбати улюблене видання, якого нема на полицях магазинів.

«Книгаренька» пропонує ознайомитись із каталогом книг від видавництва «Веселка», та переконатись, що в інтернеті можна знайти все.