Vivat

Формат:
 • фото-азбука-монстров

  Азбука монстров

  138,00 грн

  Если ваш малыш любит шалить и вовсе не хочет учиться, предложите ему поиграть с веселыми монстриками. Он и не заметит, как выучит все буквы и цифры! С «Азбукой монстров» учиться не страшно, а интересно!

  Купити
 • фото-звідки я взявся

  Звідки я взявся?

  171,00 грн

  Ваша дитина почала ставити «незручні» запитання? Це змушує вас червоніти? До того ж ви не знаєте, як коректно й правдиво на них відповісти? У нагоді стане ця чудово ілюстрована книжка. У ній доступною мовою роз’яснюються складні поняття: будова статевих органів чоловіка й жінки, вагітність, розвиток і народження дитини, сексуальні стосунки тощо.

  Купити
 • фото-откуда-я-взялся

  Откуда я взялся? Правдивые ответы на «неудобные» вопросы

  171,00 грн

  Ваш ребенок начал задавать «неудобные» вопросы? Это заставляет вас краснеть? К тому же вы не знаете, как корректно и правдиво на них ответить? На помощь придет эта прекрасно иллюстрированная книга. В ней доступным языком объясняются сложные понятия: строение половых органов мужчины и женщины, беременность, развитие и рождение ребенка, сексуальные отношения и многое другое.

  Купити
 • фото-сказки-о-мышке-руби

  Сказки о мишке Руби

  138,00 грн

  Смешные сказки для самых маленьких детишек о приключениях игрушечных друзей — мышки Руби, кролика Василька и лошадки Попонки. Книги Джейн Хисси с чудесными иллюстрациями автора во многих странах мира уже четверть века являются классикой детской литературы.

  Купити
 • фото-королівство-рафінованого-сміху

  Королівство рафінованого сміху

  111,30 грн

  «Королівство рафінованого сміху» —
  фантастичний шпигунський роман
  талановитого українського письменника
  Романа Росіцького. Автор обрав незвичайний
  для дитячої літератури жанр,
  але саме це дозволило йому відтворити
  загадкову атмосферу незвичайного світу Білонерії.
  Чорно-білі ілюстрації, створені в стилі зентанглу,
  органічно вплітаються в оповідь,
  створюючи особливий «шпигунський» колорит.

  Купити
 • фото-Животные-учим-цвета-и-цифры

  Цифры

  144,00 грн

  Серія книжок “Не сумуй” стане в пригоді батькам, які розуміються на вихованні. Адже ці яскраві видання – це водночас і повноцінні іграшки, й справжні перші підручники.Повноцінні іграшки і перші підручники, Кожен розворт висікається окремою формою, кожна сторінка прикрашена лаком і фольгою

  Купити
 • фото-пригоди-аліси-в-дивокраї

  Пригоди Аліси в Дивокраї

  190,00 грн

  Ця книга сповнена чарівництвом і дивами — саме тим, чого нам так не вистачає в житті. Оригінальні герої, парадоксальні ситуації, цікаві діалоги — все це робить пригоди Аліси незабутніми. А завдяки позначеному іскристою фантазією майстерному перекладу і прекрасним ілюстраціям молодої художниці Євгенії Чистотіної ця книжка стане і справжньою окрасою домашньої бібліотеки, і прекрасним подарунком.

  Купити
 • фото-пряничный-домик-пинокио

  Пряничний домик Пиноккио

  67,00 грн

  Сказки — это первые произведения, с которыми мы учимся любить, верить и различать добро и зло. Сказочные герои проживают с нами бок о бок всю жизнь, а сюжеты остаются в памяти, находя отражение в повседневности. Мы никогда не забудем первую прочитанную сказку и её уроки… Так давайте же подарим нашим детям добрые сказки, лучшие из лучших! Приятного чтения!

  Купити
 • фото-Несамовито щаслива

  Несамовито щаслива

  155,00 грн

  Ми всі чогось боїмося. Літати в літаках, їздити в ліфтах, лишатися в темряві… Швидкості або висоти, комах або гризунів, натовпу або
  самотності… Насправді все це тотальне ніщо порівняно зі справжніми «тарганами», які можуть оселитися у вашій голові. Авторка «Несамовито щасливої» — популярна блогерка й письменниця, котра страждає на психічний розлад. У книжці вона розповідає про власний досвід боротьби з депресією, панічними атаками та іншими «принадами» нездорової психіки. Переконані, що абсолютно здорові і таке вас не зацікавить? Помиляєтеся! Позаяк під обкладинкою — море гумору та оптимізму на тлі до біса цікавих історій. А ще там можуть бути… гроші. Тож розгортайте і насолоджуйтесь, не пошкодуєте! І стережіться скунсів, бо вони подеколи гніздяться у волоссі.

  Купити
 • фото - Авантюра

  Авантюра

  110,00 грн

  Артем Чапай пише дуже різнопланову прозу:
  від реалістичної до фантастичної, від споглядальної до пригодницької, від репортажів про війну до «Тата в декреті». На сьогодні — автор п’яти книжок. «Авантюра» — його перший великий твір про півторарічну «голодранську» подорож, без якої, можливо, письменника Чапая не існувало б.

  «Авантюра» — це півтора року реальних мандрів автостопом, без грошей, без плану й деколи без необхідних документів. Кинувши роботу й вчання,
  український студент їде «дизелями до Нью-Йорка», а далі, заробляючи на дорогу під час подорожі, проїжджає Мексикою, Кубою, Белізом, Ґватемалою, Гондурасом, Сальвадором, Нікараґуа. Він знайомиться з десятками чудових людей, знаходить близьких друзів, завдяки дорозі по-новому розуміє світ, та й самого себе.
  В «Авантюрі» є класичні sex, drugs, ock’n’roll, а написано її в експериментальному стилі, з відчутним впливом інтернету й молодіжного
  сленгу.
  Це книжка, написана справжнім героєм-коханцем.
  Софія Андрухович, письменниця Якби не було «Аван

  Купити
 • фото - Казки про мишку Рубі

  Казки про мишку Рубі

  138,00 грн

  Кумедні казочки для найменших дітлахів про пригоди іграшкових друзів — мишки Рубі, кроленя Волошка й конячки Попонки. Книжки Джейн Хіссі з дивовижними ілюстраціями авторки в багатьох країнах світу вже чверть століття є класикою дитячої літератури.

  Купити
 • фото-Книжка заборон і таємниць

  Книжка заборон і таємниць (ФКТ)

  116,70 грн

  Заборони і таємниці — от те, що доводиться
  долати у своєму житті будь-кому з нас.
  Особливо якщо ти у тому примарному, невизначеному віці, який дорослі називають «підлітковим».
  Чим загрожує твоє дорослішання тобі та іншим?
  Що робити, коли у новому класі стикаєшся
  із загрозливим і загадковим школьняком? Де межа
  між віртуальним та реальним у сучасному світі?
  Як освідчитися у коханні дівчині, якщо ви настільки несхожі, що й розмовляєте наче двома різними мовами?
  Шістнадцять письменників із чотирьох країн уперше об’єднали свої зусилля для того, щоб поговорити
  про сучасних підлітків — відверто, сміливо,
  іноді — провокаційно!

  Купити
 • фото - Лінія часу

  Лінія часу

  300,00 грн

  Візуальна історія світу від Великого вибуху дотеперішнього часу: динозаври, вікінги, єгиптяни, римляни, лицарі, науковці…
  Добірка найцікавіших фактів про: великих воїнів і художників, грецьких філософів і давньокитайські династії,

  Купити
 • фото - Маленькй лев

  Маленький Лев

  105,40 грн

  В одном вполне обыкновенном городе жил
  не вполне обыкновенный лев. Это был особенный
  Маленький Лев, очень любознательный и добрый.
  Его любили все, даже город, в котором он жил.
  А те, кто не знает Маленького Льва,
  обязательно захотят с ним познакомиться,
  ведь он может составить компанию
  не только дирижеру, но и настоящему динозавр

  Купити
 • фото - Хто б міг подумати

  Хто б міг подумати! Як мозок змушує нас робити дурниці

  105,80 грн

  Ася Казанцева – науковий журналіст, популяризатор науки, лауреат премії в галузі науково-популярної літератури «Просвітитель» (2014). Її дебютна книжка «Хто б міг подумати! Як мозок змушує нас робити дурниці» присвячена біологічним пасткам, які заважають нам почуватися щасливими. У процесі читання ви дізнаєтеся відповіді на найнесподіваніші питання, як-от: чи насправді чоловіки схильні до зради, наскільки глибоко вкорінюються наші погані звички, чому в листопаді так складно працювати і що мали на увазі автори формулювання «хімія любові». Розкриваючи таємниці нашого мозку, автор спирається на ґрунтовні наукові праці, наводячи також і приклади із власного життя. Врешті-решт оповідання виходить цікавим, легким для сприйняття і сповненим справді потрібної інформації. Цю подорож у глибини власного організму ви запам’ятаєте надовго!

  Купити
 • фото - Цілодобова книгарня містера Пенумбри

  Цілодобова книгарня містера Пенумбри

  133,00 грн

  Світова фінансово-економічна криза перевернула життя веб-дизайнера із Сан-Франциско Клея Дженнона, та завдяки щасливому випадку йому трапилася робота нічним продавцем у цілодобовій книгарні містера Пенумбри. Проте вже за кілька днів Клей зрозумів, що книгарня досить таємниче місце. Тут є декілька клієнтів, які приходять регулярно, але нічого не купляють, лише беруть щось «почитати» на підставі якоїсь таємної давньої угоди із загадковим містером Пенумброю. Певно, книгарня є прикриттям для чогось значно більшого, вирішує Клей і починає своє розслідування… Неймовірно захопливий роман.

  Купити

Показано єдиний результат

Видавництво «Vivat» - література на будь-який смак

Більше 4,5 мільйона примірників, більше 1000 найменувань книжок – і все це буквально лише за чотири роки існування.

«Віват» - це злиття компаній «Пелікан», «Аргумент Принт» та, власне «Vivat». Кожного року видавництво бере участь в організації ярмарки «Kharkiv Book Fest» і фестивалю «Книжковий Миколайчик», де кожен книгоман знайде щось для себе.

Видавництво «Vivat» орієнтоване на читача, що сприяє постійному розвитку, пошуку нових ідей для оформлення обкладинок та підтримку високого рівня якості друку.

Завдяки співпраці з виданнями Франції, Німеччини, Америки, та іншими країнами, українські шанувальники літератури мають змогу одними з перших насолодитись світовими бестселерами.

Незважаючи на відносно короткий час існування, література яку випускає видавництво, знайшла своє місце в серцях читачів. Серед великої кількості кожен зайде саме той екземпляр, який займе своє місце на полиці домашньої бібліотеки.

Видавництво дитячих книг «Vivat» - від «Абетки» до скетчбуків

Книги від «Віват» можна розділити на декілька серій:

 • Дитяча література;
 • Підліткова;
 • Прикладна;
 • Non-fiction;
 • Художня

Книги для дітей включають в себе різноманітні розвиваючі видання, збірки казок, набори для ліплення та аплікацій, розмальовки та підготовчу літературу. Розділ для підлітків містить велику кількість різноманітних розповідей.

Non-fiction – це енциклопедії, довідники, публіцистика, скетч-буки та книги по бізнесу.

Розділ з художньою літературою містить мемуари та біографії, романи та оповідання, книги від класиків та сучасну літературу.

Досить широкий асортимент видань, завдяки якому «Vivat» вже знайшов своїх прихильників та продовжує завойовувати серця українських шанувальників друкованого слова. Це обумовлено не лише великою кількістю книг, які вийшли до друку, а і високою їх якістю. Приємний на дотик папір, яскраві ілюстрації та гарні обгортки – все це завдяки старанням команді справжніх професіоналів.

Книги видавництва «Vivat» - найкращий подарунок

Книгомани знають, що знайти примірник бажаної літератури буває досить складно. Але для магазина «Книгаренька» немає жодних труднощів.

В каталозі представлено книги видавництва «Vivat» будь якої серії. Необхідно знайти бажаний екземпляр та додати його в кошик. Вже через кілька днів замовлення можна буде забрати в найближчому поштовому відділенні.