Видавництво Старого Лева

Формат:
 • фото-Подорож

  Подорож

  80,00 грн

  Ця історія могла би бути документальною, але чи є вона такою, чи ні — це нічого не міняє для книги Іди Фінк. Ідеться тут про типову єврейську подорож на межі життя і смерті — подорож позачасову, але водночас детально конкретизовану в добі Другої світової. Проте ця типовість — моторошна, бо подано її засобами підкреслено спокійного «постмонологу» однієї з дівчат-сестер, котрі, переживши карколомні й виснажливі перипетії арештів, примусових робіт, маскувань, переслідувань і втеч у нацистській Німеччині, все-таки витримали і вижили.

  Авторка практично не роздає оцінок персонажам, які вигулькують на сторінках книги й у долі головних героїнь, — млинове колесо доволі ще свіжої історії робить це замість неї. Оберт за обертом, сторінка за сторінкою…

  У Середні віки цей твір могли би назвати комедією: тривожні початок і перебіг подій — але все-таки щасливе закінчення. Та чомусь від такого «happy-end-у» стискає горло і зволожуються очі…

  Купити
 • фото - Повітряний замок

  Повітряний замок

  100,00 грн

  На східному базарі торгує килимами юнак на ім’я Абдулла.

  Якось йому до рук потрапив справжній скарб – килим-самоліт, який переносить його до красуні-принцеси. Юнак закохується в принцесу, однак його кохану викрадає грізний див, а на самого Абдуллу починають полювання слуги султана.

  Карколомні пригоди Абдулли до останньої сторінки тримають у напрузі. А на читачів чекають приємні несподіванки і зустрічі з героями попередньої книги Діани Вінн Джонс «Мандрівний Замок Хаула», зокрема із Софі, чарівником Хаулом і вогняним демоном Кальцифером.

  Купити
 • фото - Пісня пісень

  Пісня пісень

  80,00 грн

  Збірка «Пісня Пісень» апелює назвою до відомої книги Старого Завіту, тим самим натякаючи, що перед читачами — одна із можливих сучасних її версій. Але це не переспів, і хоч у книжці також ідеться про любов, вона не така ідеальна й незранена, як у старозавітній традиції. Тут є все: довіра і ніжність, радість і усміх, а водночас смуток і біль, туга і пустка. Тут, окрім пісень любові, є ще й пісні пустелі, але навіть у них просвічує надія, що всі наші досвіди, все наше життя є неповторною і прекрасною піснею.

  Купити
 • фото-Після Криму

  Після Криму

  100,00 грн

  «Після Криму» — збірка глибокої і пронизливої поезії, в якій мотиви війни, плинності часу, пам’яті, батьківщини тісно переплітаються із темою любові й чуттєвості. Це перша поетична книжка Світлани Поваляєвої, що з’явилася після виходу семи прозових книжок.

  Текстову частину збірки доповнюють яскраві ілюстрації Світлани Фесенко.

  Купити
 • фото-Під скляним ковпаком

  Під скляним ковпаком

  180,00 грн

  «Під скляним ковпаком» — єдиний роман американської письменниці Сильвії Плат (1932–1963), знаної насамперед як поетка. У романі, значною мірою автобіографічному, описано досвід молодої жінки, яка намагається подолати великий депресивний розлад (так фахівці ретроспективно класифікують її захворювання). Книжка побачила світ 1963 року, через десять років по часі дії та за кілька тижнів до самогубства Плат. Українською роман видано вперше.

  Купити
 • фото-Охоронець серця

  Охоронець серця

  150,00 грн

  Книга об’єднує три романи Франсуази Саган: «Охоронець серця», «Сигнал до капітуляції», «Невиразна усмішка» — твори із витриманою інтригою, сповнені психологізму та пристрасті. Франсуаза Саган вивела жанр жіночого роману на новий рівень, адже для неї не існує стандартних схем у відтворенні чуттєвого світу взаємин чоловіків та жінок, натомість її цікавлять любовні трикутники та чотирикутники, парадоксальність і багатогранність кохання.

  Стиль письменниці емоційно наснажений, піднесений, дещо манірний й витончений. Вона пише про любов так, що її не можливо не відчути повною мірою.

  Купити
 • фото - Опікуни для жирафа

  Опікуни для жирафа

  120,00 грн

  У день народження Оля загадує бажання: «Хочу цілий тиждень ходити в зоопарк!». І ось дівчинка йде туди з братом і татом. У зоопарку вони дізнаються, що можна стати опікунами для тварин. І разом вирішують опікуватися жирафом Джуто. Оля хоче, щоб усі звірі в зоопарку були доглянутими і любленими. І в неї з’являється ще одна мрія. Але яка?

  У цій книжці міцно переплітаються щира дитяча любов і глибоке розуміння взаємозалежності між природою та людиною.

  Купити
 • фото-Нестримна сила води

  Нестримна сила води

  70,00 грн

  «Нестримна сила води» — це книжка про пошук ідеального міста. Серед безлічі можливих урбаністичних пейзажів, часів, вимірів, потенційних сюжетів та альтернативних світів тут розгортаються історії розквіту та занепаду, відчаю та надії, безпеки та переховування, виникнення запитань та віднайдення відповідей, тріумфу, поразки та рутинного переживання найбільшого щастя.

  Дев’ять текстів книжки, які сповнені різною мірою напруги та сюжетності, переплітаються між собою за допомогою спільних ідей, а інколи і персонажів. Ці тексти розкривають фраґменти та напівтони світу, центром якого є місто — найвиразніша ознака людської цивілізації. Його образ — ідеальний, тож неможливий, хоч бажаний. Місто супроводжує людство впродовж часів, віддзеркалює культури та історію, перетікає із одного стану в інший. Це перетікання зупинити неможливо — як саму історію, як нестримну силу води.

  Купити
 • фото-Незвичайні професії

  Незвичайні професії

  200,00 грн

  У хлопчика Андрія – незвичайна родина. Кожен у ній має улюблену роботу і в кожного – незвикла, але важлива й цікава професія. Мама – флорист, тато – палеонтолог, сестра – обіймачка панд, дідусь – тітестер, а бабуся – сурдоперекладач. Є в родині також склодув і повітроплавець, архітектор та піцайоло і кінолог, а сам хлопчик ще не знає, ким стане, коли виросте.

  У цій книжці-віммельбуху кожній професії присвячено по три розвороти: на одному розповідається про її особливості та зображено сферу діяльності, на другому йдеться про знаряддя, потрібні для роботи фахівцеві, а третя є зазвичай інтерактивною та інформативною. Книжка про дивовижні професії сподобається дітям різного віку.

  Купити
 • фото-Морт

  Морт

  150,00 грн

  Роман «Морт» відкриває цикл серії «Дискосвіт», у якому головним персонажем є Смерть. Та це не означає, що книжка моторошна, адже у світі Террі Пратчетта Смерть рибалить, філософує, любить кошенят і смачні страви, мріє про відпустку і врешті просто виконує свою роботу: доправляє душі в інший світ. Думки про відпочинок спонукають Смерть обрати собі в підмайстри сільського хлопця Морта. Чи впорається незграбний та не дуже здібний до господарювання Морт із завданнями по ту сторону життя і чи зможе опанувати непростий фах Смерті? Таке учнівство обіцяє хлопцеві кар’єрне зростання, поліпшення іміджу, розширення кругозору та численні відрядження. Однак Мортові співчутливість і романтичні захоплення можуть не тільки завадити роботі, а й поставити під загрозу цілісність світобудови.

  Купити
 • фото-Мої винаходи

  Мої винаходи

  100,00 грн

  З автобіографії легендарного винахідника в галузях електрики та механіки довідаєтеся про непересічні здібності юного Тесли, про його роботу над собою, перші спроби та найбільші досягнення, а також дізнаєтеся про його погляди на світ і розвиток цивілізації. А ще знайдете прецікаві передбачення щодо майбутнього людства, частина з яких лише нещодавно почали справджуватись. Для винахідників — теперішніх і майбутніх — та всіх, хто цікавиться технічним прогресом.

  Купити
 • фото - Моє сторіччя

  Моє сторіччя

  120,00 грн

  Це моє сторіччя, моя країна, моя історія — ніби каже різними голосами й інтонаціями «збірний» герой Ґюнтера Ґрасса, який вплів свій голос і власне життя у панорамну розповідь про ХХ століття його рідної Німеччини. Сто коротких новел, названих за роками цього кривавого сторіччя — від 1900 до 1999-го — і так чи інакше присвячених світовим і приватним подіям цих років-дат, по-новому віддзеркалюють історію великого народу — значних постатей і «маленьких» людей, які творили цю історію, жили в ній, були її заручниками чи жертвами.

  Читач однозначно відкриє для себе іншу Німеччину, побачивши й почувши її через призму світосприйняття й самоусвідомлення її громадян, яким випала одна з найскладніших доль у світовій історії минулого сторіччя.

  Купити
 • фото - модерністки

  Модерністки

  150,00 грн

  «Модерністки. Антологія польської жіночої прози міжвоєнного періоду» за редакцією Олі Гнатюк, Катажини Котинської, Івони Борушковської та зі вступною статтею Ґражини Борковської — це збірка вибраних літературних текстів, що представляють універсальність польських письменниць-прозаїків міжвоєнного часу. Це чуттєві спостереження за тогочасним життям, занотовані тонкі стани розуму та явища політичного й соціального характеру. Усі вони «заанґажовані» письменниці свого часу, та це не означає, що їхня творчість — служіння певній ідеології. Це відчуття відповідальності за форму світу.

  Купити
 • фото-Мій друг Персі, Баффало Білл і я

  Мій друг Персі, Баффало Білл і я

  70,00 грн

  Ульф знайомить свого друга Персі з радощами сільського життя. Разом вони проводять незабутнє літо: втілюють потаємні мрії, дуркують, спілкуються з нестерпним Ульфовим дідусем і дізнаються про таємничого Баффало Білла. А Ульф навіть спізнає нещасливе кохання.

  У своїй легкій, трохи сумовитій і разом з тим дотепній манері, Ульф Старк розповідає про життя, дружбу, любов — і завжди знаходить для них новий, несподіваний і глибокий погляд.

  Купити
 • фото - Маша, або Постфашизм

  Маша, або Постфашизм

  80,00 грн

  Четверте тисячоліття. Журналіст «Голосу Рейху» несподівано закохується в самку стора – одну з істот, які мають людське тіло, але яких не вважають за людей – і стає на шлях боротьби за право сторів називатися людьми. Але чи вдасться герою і його соратникам врятуватися від постфашистів? Вони втікають від переслідування в гори, де на них чекають страшні та романтичні пригоди і вічна туга за людською рівністю та свободою.

  В гостросюжетному футуристичному романі відомого українського письменника стрімка інтрига й вражаючі сцени поєднані з боротьбою ідей та сильним гуманістичним пафосом. Це перший в Україні інтелектуальний трилер про витоки людської жорстокості.

  Купити
 • фото-Коли були ми…

  Коли були ми…

  60,00 грн

  Літні канікули можуть перетворитися на щоденні абсолютно несподівані пригоди з непередбачуваними наслідками, якщо поруч найкращі друзі, та ще й вреднюча сусідка.

  Роман «Коли були ми…» нагадає багатьом дорослим про те, якими вони були в дитинстві, а дітям відкриє таємниці, як росли, гралися та розважалися їхні батьки. Це книжка для сімейного читання. А ще — книжка, яка обов’язково викличе у читача усмішку.

  Купити

Показано 1–16 з 360 результатів

Видавництво Старого Лева: як все починалось

Між читачами та майстрами слова є певний, хоч інколи і невідчутний, зв’язок. Його дуже важко помітити, але він є. Література завжди знаходила своїх прихильників, без яких подальший розвиток був би марним.

Видавництво Старого Лева – провідник, який дарує шлях в світ фантастики, науки, неймовірних історій та корисних порад. Історія починається в 2002 році з виходом книги Дарії Цвєк «Малятам і батькам», що розкриває секрети кулінарії та сервірування столу. В 2010 холдинг емоцій «!Fest» надає видавництву фінансову підтримку.

2012 рік можна відзначити виходом серій дорослої та дитячої літератури, яка зайняла своє місце в серцях читача. Кількість видань, що випускає Старий Лев збільшується і восени 2015 створено особливу спільноту, яка дає змогу спілкуватись з читачами, цікавитись їх думкою та отримувати нові ідеї.

Дорослі та дитячі книги Видавництво Старого Лева

Спілкування з читачами – запорука успіху літератури. Саме цим принципом користується ВСЛ. Зустрічі з письменниками, презентації книжок, подорожі містами – все це дає змогу бути ближчими до людей.

Власний стиль видавництва виділяє його серед інших, паралельно з цим він органічно вписується в колорит Львова, вбираюсь найкращі його риси та традиції.

Видавництво Старого Лева не закриває очі на соціальні проблеми у країні. В 2012 році вийшла книга «Казки Дідуся Гурама», яка була написана шрифтом Брайля. Участь в акціях, які направлені на підтримку хворих на аутизм, гаражний розпродаж, метою якого було збирання коштів для підтримки школи-інтернату, розпродажі та благодійні заходи – все це вказує на соціальну свідомість, на бажання змінити сьогочасність на краще.

Завдяки Видавництву Старого Лева найменші читачі знайомі з творами класиків та митців нашого часу. Та і не тільки малюки, а і старше покоління знайшло себе в книгах від Лева. Видавництво випускає такі серії:

 • Доросла література, яка включає в себе збірники прози та поезії;
 • «Школа мудрих батьків», що висвітлює питання виховання дітей та становленні особистості;
 • Дитячі освітні книжки;
 • Художня література для малюків;
 • Збірки літератури;
 • Альбоми розмальовки;
 • Серія «Про Львів»

«Книгаренька» та Видавництво Старого Лева

Кожен читач повинен мати у своїй колекції літературу в яскравому оформленні. Найпростіший спосіб її отримати – замовити через інтернет, і «Книгаренька» - найкращий помічник у цьому.

В каталозі магазину є достатня кількість літератури від Старого Лева, а простий спосіб оформлення  зробить покупку швидше та приємніше.