Драб Ярослав

Формат:
 • мені 2 роки

  Мені 2 роки

  115,00 грн

  Вашому малюкові виповнилося два роки! Серйозна дата. Тепер, коли ви розповідаєте про дитину друзям і близьким, гордо говорите: «А нам вже третій рік пішов!» Насправді, вчорашня крихітка росте, як з води. Малюк стає дедалі активнішим, вимагає не лише вашої уваги, але й нових вражень. Це відбувається тому, що дитина розвивається швидкими темпами. І завдання дорослих — устигати за нею, давати їй можливість рухатися вперед. Це стосується і фізичного, й інтелектуального розвитку. Крім того, малюк щосили вчиться спілкуватися. Йому потрібні нові, корисні іграшки, а також ігри, які допоможуть долати труднощі цього періоду.
  У книзі «Моєму два» дбайливі батьки зможуть знайти відповіді на запитання, які стосуються третього року життя дитини. У простій і доступній формі описані основні особливості віку, авторський погляд на кризу трьох років. Також наведені цікаві ігри, спрямовані на розвиток усіх аспектів особистості малюка.

  Добавить в корзину
 • Мне 2 года

  Мне 2 года

  115,00 грн

  Вашему малышу исполнилось два года! Серьезная дата. Теперь, рассказывая о ребенке друзьям и близким, вы гордо говорите: «А нам уже третий год пошел!» И правда, вчерашний кроха растет не по дням, а по часам. Малыш становится все активнее, требует не только вашего внимания, но и новых впечатлений. Ведь ребенок развивается быстрыми темпами. И задача взрослых ? успевать за ним, давать возможность двигаться вперед. Это касается и физического, и интеллектуального развития. Кроме того, малыш старательно учится общаться. Ему нужны новые полезные игрушки, а также игры, которые помогут преодолевать трудности этого периода.
  В книге «Мне 2 года» заботливые родители смогут найти ответы на вопросы, касающиеся третьего года жизни ребенка. В простой и доступной форме описаны основные особенности возраста, авторский взгляд на кризис трех лет. Также приведены интересные игры, направленные на развитие всех аспектов личности малыша.

  Добавить в корзину
 • мені 4 роки

  Мені 4 роки!

  115,00 грн

  «Якщо ви хочете виростити з дитини посередність, не робіть із нею нічого!» — це висловлювання про ранній розвиток дітей є надзвичайно влучним. П’ятий рік життя — продуктивний період для підготовки дитини до шкільних ро-
  ків. Перед батьками постає важливе завдання: викликати в малюка інтерес до навколишнього світу, потяг до знань.
  Для виховання дитини п’ятого року життя не потрібно застосовувати нічого надзвичайного. Виховуйте малюка у спокійному, природному середовищі. Дитина потребує любові та ніжності, уваги, різноманітних емоцій, котрі дає міцна, дружна сім’я. Виховання дітей — це безперервна творчість батьків.
  Завданням цієї книги є спроба якомога простіше розповісти батькам про розвиток дитини, допомогти глибше зрозуміти процес формування навичок малюків п’ятого року життя.

  Добавить в корзину

Отображаются все 3 результата