Час Майстрів

Формат:
 • Акция!
  Купить - Тім Талер, або Проданий сміх

  Тім Талер, або Проданий сміх

  192,00 грн 200,00 грн

  Світовий бестселер про підлітка Тіма Талера, який жив у бідності і скруті, але вмів радіти і сміятися так щиро, що захоплювались усі навколо. Щирий, дзвінкий, наче срібний, сміх був його справжнім скарбом. Та малий навіть не здогадувався про це, бо мріяв мати самокат на гумових колесах та наїстися вдосталь тістечок ― і ось одного разу… проміняв свій безцінний сміх на можливість бути багатим. Та чого варті гроші, коли ти не можеш порадіти своєму багатству чи просто посміхнутися? І Тім вирішує повернути собі проданий сміх за будь-яку ціну, хоч це майже неможливо, бо тепер ним володіє сам барон Троч.

  У повісті протиставляються багатство та такі людські цінності, як родина, друзі, спілкування і просто здатність сміятися та радіти життю. Твір спонукає читача замислитися над поняттям щастя і важливістю грошей для нього. Автор не вдається до моралізаторства, а зображує крайнощі ― веселі злидні і безрадісне володіння багатством, даючи змогу кожному знайти прийнятний для себе варіант компромісу між ними.

  А ще книжка допоможе підлітку глибше розібратися в поняттях «бізнес», «піар», «угоди», «ділова хватка», «перемовини», «партнерство», «афера» …, над природою яких мало хто замислюється, що приводить до знецінення таких чеснот, як совість, честь, слово, благородство та людяність. Це дуже важливо для визначення дітьми свого місця в майбутньому житті та критеріїв, за якими вони будуть оцінювати власні та чужі вчинки.

  Добавить в корзину
 • Купить - Новый год у крестной

  Новый год у крестной

  50,00 грн

  Правдивые истории и немного волшебства из жизни современной девочки и ее крестной — обычной волшебницы. Откройте волшебство в современной жизни, которое несет радость, добро, позволяет осознать ребенку, что такое истина.

  Добавить в корзину
 • Купить - С Новым годом, Дед Мороз!

  С Новым годом, Дед Мороз!

  50,00 грн

  Замечательный автор Валерий Роньшин, как всегда, веселит, развлекает, а, главное, интригует и заставляет думать своих читателей. Эта книга адресовалась для школьников 7-12 лет, но родителей она тоже, наверняка, заинтересует ― просто идеальная книга для самостоятельно и семейного чтения. Пять новогодних подарков ― это пять очень интересных и необычных историй про Деда Мороза. Автор назвал их сказочно-фантастическими, но если поразмыcлить, то появляется уверенность, что тут спрятана истина. Поищем?

  Добавить в корзину
 • Купить - Рождество. Книга в которой спряталась душа

  Рождество. Книга в которой спряталась душа

  50,00 грн

  Сказочная история о современном мальчике, который научился избавляться от обид через прощение и понимание.

  Добавить в корзину
 • Купить - Деды Морозы круглый год

  Деды Морозы круглый год

  50,00 грн

  А знаете ли вы, чем занимаются Деды Морозы весной, летом, осенью? Оказывается, у Дедов Морозов жизнь не просто очень насыщенная событиями, но и очень смешная и веселая.

  Нет в наличии
 • Акция!
  Купить - приключения хрюши

  Приключения хрюши

  143,00 грн 167,00 грн

  Непоседливый Хрюша постоянно доставляет лишние хлопоты соседям. Всё оттого, что маленького и несмышлёного поросенка переполняет желание быть нужным и полезным, и он хватается за любое дело, не думая о последствиях. Хрюша набьёт немало шишек, прежде чем заслужит настоящую похвалу. Зато его забавные передряги и захватывающие приключения помогут малышам не повторять Хрюшиных ошибок.

  Добавить в корзину
 • Купить - моя класнюча дівчинка

  моя класнюча дівчинка

  215,00 грн

  Юльку все бісить! Маленьке зачухане провінційне містечко, нуднюща школа, убогі батьківські статки, доставуча сестра Лариска!.. І той придурок Бурхан!.. Ще й тато раптом повівся на бджолах! Коротше,всьо пропало!..А може, таки не всьо?.. Про дивовижне перетворення Чорної Молі в Мухамедову Королеву й про купу-купезну всього корисного та різного.

  Добавить в корзину
 • Купить - Книга, которую надо прочитать ко дню Святого Николая

  Книга, которую надо прочитать ко дню Святого Николая

  140,00 грн

  Обновленное и дополненное издание популярной книги о Дне святого Николая ― любимом празднике малышей и родителей. Как сделать так, чтобы он стал одним из самых удивительных дней в жизни вашего ребенка, наполненным волнующим ожиданием, радостью и счастьем? Как объяснить детям, что именно происходит, как подготовиться, чтобы чудо случилось, а желания осуществились? Мы рекомендуем вечером незадолго до праздника обнять ребенка и прочитать с ним книжку-историю Николая, а также истории современных деток о нем. Пусть сбываются ваши мечты!

  Нет в наличии
 • Купить - Хрестоматія Нового року

  Хрестоматія Нового року

  50,00 грн

  Незвичайні традиційні, а сучасні вірші та казки про Новий рік у поєднанні з оригінальними ілюстраціями молодих талановитих художників.

  Добавить в корзину
 • Купить - З Новим роком, Діду Морозе!

  З Новим роком, Діду Морозе!

  50,00 грн

  Подаруйте юним читачам книгу нетрадиційних новорічних казкових історій про дуже незвичайних Дідів Морозів. Адже їх насправді дуже багато на світі, і зустріти їх можна де завгодно! І які лишень історії з ними не трапляються — іноді їм навіть поспівчувати можна! Отже, хочете повеселитися — ласкаво просимо. Хочете читати разом з батьками цікаві книги — Вам сюди ж. А якщо Ви самі батьки і хочете навчити дітей бачити прихований зміст і науку в прочитаних текстах, то звернулися теж за адресою. Химерної доброї фантастики в цій книзі хоч греблю гати (аж 5 подарунків!).
  Ця книга — творчий тандем відомого російського письменника-фантаста Валерія Роньшина та неперевершеного майстра комічної анімації — українського художника Радни Сахалтуєва.

  Добавить в корзину
 • Купить - Капітошка і Найсправжнісінький Новий Рік

  Капітошка і Найсправжнісінький Новий Рік

  75,00 грн

  Великий подарунковий формат. Славнозвісний Капітошка створить новорічний настрій і навчить дружбі.

  Добавить в корзину
 • Купить - Книга, яку треба прочитати в ніч перед Святим Миколаєм

  Книга, яку треба прочитати в ніч перед Святим Миколаєм

  136,00 грн

  Оновлене і доповнене видання популярної книжки про день Святого Миколая ― улюблене свято малюків та батьків. Як зробити так, щоб воно стало одним із найдивовижніших днів у житті вашої дитини, сповненим хвилюючим очікуванням, радістю і щастям? Як пояснити дітлахам, що саме відбувається, як підготуватися, щоб диво сталося, а бажання здійснилися? Ми рекомендуємо ввечері незадовго до свята пригорнути дитину до себе й прочитати з нею книжку-історію Миколая, а також історії сучасних діток про нього. Хай збуваються ваші мрії!

  Нет в наличии

Отображено 1–16 из 129 результатов