Кристал Бук

Формат:
 • Купить - КІТ І ПІВНИК

  КІТ І ПІВНИК

  68,00 грн
  Вашій увазі пропонується унікальна книжка казок. Ці казки не прості, а розумні. До кожної казки ми дбайливо дібрали головоломки, лабіринти, плутанки та інші цікавинки, що сприятимуть розвитку логіки, уяви, мовлення дитини. Яскраві малюнки допоможуть малюкові розвинути образне мислення і зроблять читання захопливим і корисним.
  Добавить в корзину
 • Купить - Первые уроки для маленьких гениев

  Первые уроки для маленьких гениев

  128,00 грн

  Вниманию маленьких читателей предлагается замечательная красочная книга, благодаря которой учиться им будет легко и просто. Дети выучат буквы, цифры, цвета, познакомятся со свойствами предметов. Интересные вопросы и задания помогут закрепить пройденное. Учитесь с удовольствием!

  Добавить в корзину
 • Купить - Захопливо готуємося до школи

  Захопливо готуємося до школи

  85,00 грн
  Дошкільне навчання — важливий етап у житті дитини. Саме в цей час створюється база для вивчення шкільних наук, формуються основи індивідуальності, характеру.
  До цього видання ввійшли ігрові завдання, призначені для поетапної підготовки майбутнього школяра до основних видів навчально-пізнавальної діяльності. Тренування уваги, розвиток пам’яті, уяви, логіки, зв’язного мовлення, а також опанування навичок письма — ось теми, висвітлені на сторінках книжки.
  Запасіться терпінням, щоб разом з вашою дитиною підкорювати надхмарні вершини знань!
  Добавить в корзину
 • Купить - Граючи, готуємося до школи

  Граючи, готуємося до школи

  125,00 грн
  Дошкільне навчання — важливий етап у житті дитини. Саме в цей час створюється база для подальшого вивчення шкільних наук.
  До цього видання ввійшли захоплюючі ігрові завдання, призначені для поетпаної підготовки майбутнього школяра до основних видів навчально-пізнавальної діяльності. Тренування уваги, розвиток пам’яті, уяви, логіки, зв’язного мовлення, а також опанування навичок письма — ось теми, висвітлені на сторінках книжки.
  Добавить в корзину
 • Купить - Великі цифри. Прописи, завдання, приклади, яскраві малюнки

  Великі цифри. Прописи, завдання, приклади, яскраві малюнки

  54,00 грн
  Ця чудова книжка стане справжнім подарунком для допитливих дітей! Вона допоможе їм швидко та ефективно засвоїти цифри і прості арифметичні дії. Зручна форма подачі інформації прискорить ви¬вчення азів математики, прищепить малятам інтерес до цього предмета. Яскраві малюнки розкриють перед хлопчиками та дівчатками все різноманіття навколишнього світу.
  Книжку адресовано дошкільнятам і молодшим школярам, їхнім дбайливим мамам і татам, бабусям та дідусям.
  Добавить в корзину
 • Купить - Великі літери. Прописи, завдання, приклади, яскраві малюнки

  Великі літери. Прописи, завдання, приклади, яскраві малюнки

  54,00 грн
  Ця чудова книжка допоможе дітям швидко та ефективно за-своїти український алфавіт. Яскраві малюнки розкриють перед хлопчиками та дівчатками все різноманіття навколишнього світу.
  З цією книжкою малятам буде зручно запам’ятовувати назви живих істот і предметів, робити перші кроки в читанні. Всі слова у виданні мають наголос і поділені на склади, а букви, що вивчаються, виділені кольором.
  Книжку адресовано дошкільнятам і молодшим школярам, їхнім дбайливим мамам і татам, бабусям та дідусям.
  Добавить в корзину
 • Купить - Здорове і правильне харчування для вашого малюка від 0 до 5

  Здорове і правильне харчування для вашого малюка від 0 до 5

  65,00 грн

  Здорове харчування — запорука здоров’я вашого малюка. Збалансований, багатий на вітаміни та поживні речовини раціон сприятиме нормальному розвитку дитини.
  До книжки ввійшли поради вітчизняних та зарубіжних спеціалістів з організації харчування, включаючи приблизні раціони для вагітних, молодих матусь, новонароджених та дітей до п’ятирічного віку.

  Добавить в корзину
 • Купить - Большая книга. Герои сказок

  Большая книга. Герои сказок

  50,00 грн

  Большая книга. Развивающие наклейки. Умные задания+английский язык!

  Добавить в корзину
 • Купить - Большая книга. Дикие животные

  Большая книга. Дикие животные

  50,00 грн

  Большая книга. Развивающие наклейки. Умные задания+английский язык!

  Добавить в корзину
 • Купить - Хочу все знать!

  Хочу все знать!

  165,00 грн
  Знать все на свете невозможно, но расширять свой кругозор необходимо. Эта книга для любознательных мальчиков и девочек содержит интересную информацию из области биологии, географии, астрономии, истории, литературы, музыки, художественной культуры, спорта. Юные читатели познакомятся с удивительными событиями и фактами. Статьи в энциклопедии поданы в алфавитном порядке, что облегчает поиск необходимой информации, и снабжены цветными фотоиллюстрациями.
  Добавить в корзину
 • Купить - Тіні забутих предків та інші твори

  Тіні забутих предків та інші твори

  55,00 грн

  Читачам пропонується збірка творів видатного вітчизняного прозаїка Михайла Михайловича Коцюбинського (1864–1913), серед яких повість «Тіні забутих предків» — безперечний шедевр української літератури.
  Видання адресоване широкому загалу шанувальників класичної літератури.

  Добавить в корзину
 • Купить - Незабутні шедеври: Поезія, драматургія

  Незабутні шедеври: Поезія, драматургія

  122,00 грн

  Увазі читачів пропонується збірка творів видатної вітчизняної поетеси Лариси Петрівни Косач-Квітки (1871–1913), відомої під псевдонімом Леся Українка. До видання ввійшли ви¬брані поезії, знаменита драма-феєрія «Лісова пісня», а також драматична поема «Бояриня». Письменниця, закохана у природу рідного краю і стародавні легенди, писала у своїх творах про вічні цінності — Батьківщину, правду, кохання. Її творчість — великий скарб не тільки української, а й усієї світової культури.

  Добавить в корзину

Отображено 1–16 из 65 результатов