Зелений Пес

Формат:
 • Купить - Віршенята і віршики з оксамитової торбинки

  Віршенята і віршики з оксамитової торбинки

  85,00 грн

  «Віршенята і віршики з оксамитової торбинки” – видання для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, створене гармонійним творчим тандемом автора та художниці як острівець добра і світла. Кожну барвисту ілюстрацію можна розглядати надзвичайно довго, із задоволенням перечитуючи вірші, що легко запам’ятовуються, допомагають дитині пізнавати співучість та ритмічність української мови, розвивають творчу уяву.

  Добавить в корзину
 • Купить - 210 добрих справ

  210 добрих справ

  119,00 грн

  Вирушай у захопливу пригоду разом із хороброю Еммі та її старшим братом Кітом! У дітлахів надзвичайно важлива місія: зробити так, щоб їхня дружна сім’я знову була разом. Для цього треба перехитрити таємничу машину часу та виправити минуле. Але ворог завжди напоготові… Чи подолають сміливці усі перешкоди? Дізнайся хутчіш!

  Добавить в корзину
 • Купить - Казки Сашка Лірника

  Казки Сашка Лірника

  75,00 грн

  Не перевелись в Україні справжні козаки! Скільки зла не роби, а добро все одно переможе! Тільки справжній козак знає, як обхитрити чорта та навчити його козацьких пісень.ЗмістКазка про вдову Ганну-Шулячку, Чорного козака і страшне закляття.Казка про дівчину Варочку, козака із запроданою душею та срібний грошик.Казка про те, як козак із відьмою одружився.Казка про парубків Тимоша і Квітку Папороті.Казка про старого козака, рудого чорта, чотири роги і козацький рід.Казка про жида Лейбу, Пудика і нечищений оселедець.Казка про чумака Микиту, сокиру і халепу.Казка про Гандрея і яничарський скарб.Казка про силу характерницьку, богатиря Ахмеда і Грицька Кобилячу Смерть.

  Нет в наличии

Отображаются все 3 результата