Найбільший дитячий книжковий інтернет-магазин в Україні

«Книгаренька» ― це супермаркет дитячої літератури, в якому можна купити найкращі дитячі та підліткові книги. У нашому книжковому інтернет-магазині дуже легко і зручно знаходити бажані видання, а широкий асортимент задовольнить найвибагливіших читачів.

Магазин книг з найбільшим асортиментом

У «Каталозі книжок» Ви знайдете казки, вірші, байки, розвивальну, пізнавальну і художню літературу, видання для організації дозвілля і творчості, розмальовки, наклейки, подарункові видання тощо.

Також Ви легко зможете знайти потрібні книги для дітей, користуючись розділом «Книги за віком», у якому ми розсортували весь асортимент магазину за віковими групами. Знайти певну книгу чи автора Вам допоможе функція пошуку.

На сьогоднішній день книжковий асортимент нашого інтернет-магазину налічує понад 10000 дитячих книг. Саме в нас можна знайти і замовити книгу яка щойно видана, купити книгу від сучасних авторів, світову класику дитячої літератури.

Купити книги від кращих видавництв України

Звертаємо вашу увагу на те, що ми співпрацюємо з більшістю українських видавництв зокрема з такими як: «Навчальна книга Богдан», «Ранок», «Махаон-Україна», «Видавництво Старого Лева», «А-Ба-Ба-Га-Ла-Ла-Ма-Га», «Час Майстрів», «Школа», «Братське», «Артбукс», «Чорні вівці», «Читаріум»  тощо.

Ми дуже плідно співпрацюємо із дитячими садочками, школами, вузами. Для батьківських комітетів в нас є особливі умови (спеціальні пропозиції, завдяки яким можна купити книжку за доступною ціною), про які Ви детальніше зможете дізнатись зателефонувавши нам.

Наш інтернет-магазин книжок співпрацює з кав’ярнями

Також ми співпрацюємо з такими кав’ярнями:  «Кофейник»  (м. Київ, вул. Є. Чавдар, 12), Домашня Кондитерська (м. Київ, вул. О. Пчілки, 6),  «B&A» (м. Київ, вул. Васильківська, 14).

В цих місцях у кожного відвідувача є змога ознайомитись із дитячими книжками, придбати їх або замовити книги поштою.

Ми маємо багато цікавих ідей, які поступово втілюватимемо в життя. Зокрема, у планах створення ресурсу для читання дитячих книжок онлайн. Стежте за розвитком інтернет-крамнички «Книгаренька», щоб не пропустити найцікавіше. Також ми щодня працюємо над розширенням асортименту та удосконаленням сервісу. Приємного читання!

З повагою, колектив "Книгареньки"