Г. Ж. Іванова

Формат:
 • фото- учимо читати. Розробки занять 5+(с диском)

  Учимо читати. Розробки занять 5+(с диском)

  55,00 грн

  Пропонований посібник містить розробки занять з навчання читання дітей старшого дошкільного віку. Мета посібника — формування в дітей початкових навичок читання. Діти старшого дошкільного віку ознайомляться з буквами, навчаться читати
  склади, складати склади у слова, читати короткі речення.
  До кожного заняття створено презентації з ілюстративним матеріалом і цікавими завданнями та робочий зошит для дитини.
  Бажано використовувати всі компоненти комплекту одночасно, адже це сприятиме комплексній, цілісній роботі для навчання дитини читання.
  Комплект орієнтований на широке коло читачів: батьків, вихователів і всіх, хто займається вихованням та розвитком дітей старшого дошкільного віку.

  Купити
 • фото - Учимося читати 5+. РОБОЧИЙ ЗОШИТ

  Учимося читати 5+. РОБОЧИЙ ЗОШИТ

  50,00 грн

  Робочий зошит містить цікаві ігрові завдання, які допоможуть сформувати в дитини початкові навички читання. Діти старшого дошкільного віку ознайомляться з буквами, навчаться читати склади, складати склади у слова, читати короткі речення.
  Робочий зошит є складовою навчально-методичного комплекту «Навчання читання», який вміщує методичний посібник для дорослого з розробками занять, диск із презентаціями до кожного заняття та робочий зошит для дитини.
  Комплект орієнтований на широке коло читачів: батьків, вихователів і всіх, хто займається вихованням та розвитком дітей старшого дошкільного віку.

  Купити

Показано 2 результати