Кандыба

Формат:
 • Фото - Моему любимому папе

  Моему любимому папе

  50,20 грн

  Как давно ты слышал от меня, папа, о том, что я люблю тебя? Не так уж часто в суете дней мы задумываемся, насколько значима в любом возрасте поддержка бесконечно верящих отцов… Теперь, повзрослев и набравшись сил, я, конечно, могу покорить любую высоту. Однако оглянувшись, я непременно увижу того, кто стоит у основания этой вершины и машет мне рукой. Мой любимый папа, эту книгу я посвящаю тебе!

  Купити
 • Фото - Моєму любому татусеві

  Моєму любому татусеві

  50,20 грн

  Як давно ти чув вiд мене, тату, про те,що я люблю тебе? Не так часто замислюємося ми, якою важливою в будь-яком вiцi є пiдтримка батькiв, що вiрять в тебе беззастережно…Тепер,коли я подорослiшав i став сильним, я,звiсно,можу подолати будь-яку висоту. Та озирнувшись, я неодмiно побачу того, хто стоїть бiля її пiднiжжя i махає менi рукою. Мiй любий тату, цю книжку я присвячую тобi!

  Купити
 • Фото - Моїй любій матусі

  Моїй любій матусі

  50,20 грн

  Мамо… Ти завжди пам’ятала про те, що мені задали в школі. Ти запитувала мене, як я склав іспит та заліки. Я напевне знаю, що своїх онуків ти любитимеш ще дужче, ніж мене, адже це моє продовження. Твоя любов безмежна. Найменше, що я можу зробити для тебе, – це сказати “спасибі”. Моя люба мамо, дозволь же мені сьогодні, як і багато років тому, побути дитиною і присвятити тобі ці чарівні рядки…

  Купити

Показано 3 результати