Казанцева

Формат:
 • фото - Хто б міг подумати

  Хто б міг подумати! Як мозок змушує нас робити дурниці

  105,80 грн

  Ася Казанцева – науковий журналіст, популяризатор науки, лауреат премії в галузі науково-популярної літератури «Просвітитель» (2014). Її дебютна книжка «Хто б міг подумати! Як мозок змушує нас робити дурниці» присвячена біологічним пасткам, які заважають нам почуватися щасливими. У процесі читання ви дізнаєтеся відповіді на найнесподіваніші питання, як-от: чи насправді чоловіки схильні до зради, наскільки глибоко вкорінюються наші погані звички, чому в листопаді так складно працювати і що мали на увазі автори формулювання «хімія любові». Розкриваючи таємниці нашого мозку, автор спирається на ґрунтовні наукові праці, наводячи також і приклади із власного життя. Врешті-решт оповідання виходить цікавим, легким для сприйняття і сповненим справді потрібної інформації. Цю подорож у глибини власного організму ви запам’ятаєте надовго!

  Купити
 • Фото - В інтернеті хтось помиляється

  В інтернеті хтось помиляється

  118,80 грн

  Ася Казанцева— наукова журналістка, блогерка, популяризаторка науки. Лауреатка премії в галузі науково-популярної літератури «Просветитель». Авторка бестселера «Хтоб міг подумати! Якмозок змушує робити нас дурниці».
  Усвоєму новому творі Ася Казанцева продовжує досліджувати різні дискусійні питання. Легко йневимушено, проте науково обґрунтовано, вона аналізує усталені міфи, до яких ми вже встигли призвичаїтися, ідоводить їх шкідливість.Чи справді м’ясо шкідливе для здоров’я? Випереконані, що акупунктура є панацеєю від усіх хвороб, ащеплення призводить до аутизму? Іладні погодитися здумкою, щочоловіки розумніші за жінок? Перш ніж подумки відповісти на ці запитання, розгорніть книжку. Обіцяємо, вам буде цікаво про все це дізнатися. Іне тільки про це!
  ISBN 978-617-690-686-5
  Артем Чапай — автор двох книжок
  мандрів і двох романів, спів-
  автор збірки репортажів про війну,
  номінант і лауреат кількох літера-
  турних та журналістських нагород.
  І водночас — батько двох синів,
  який добровільно

  Купити

Показано 2 результати