Кириченко В.

Формат:
 • фото-багато-веселих-історій

  Багато веселих історій

  195,00 грн

  Більшість історій сталися зі мною в дитинстві насправді. Іноді вони прикрашені, але зовсім трохи, аби цікавіше було!Дитинство моє давно минуло. Зараз я дорослий дядько, і у мене п’ятеро дітей, яким я часто розповідаю що-небудь. Є речі, які їм зараз так само важко збагнути, як мені б у дитинстві було важко зрозуміти, що таке телефон з вайфаєм або відеоблог на Ютубі. І ось мої діти запитують раптом посеред розповіді: «А що таке дефіцит?» чи «Як це — автомат з водою за 3 копійки?» Я відволікаюся від основної лінії оповіді та починаю відповідати на їхні питання. І відповіді ці можуть бути довші і веселіші за саму історію!Тата і мами! І навіть бабусі з дідусями! Озбройтеся терпінням і гарним настроєм і попросіть дітей прочитати вам ці «казки» на ніч! Я буду щасливий, якщо моя книжка подарує вам кілька гарних вечорів теплого родинного спілкування!”

  Купити
 • фото-много-веселых-историй

  Много веселых историй

  195,00 грн

  В книге собраны 69 рассказов, и почти каждый из них начинается словами “Когда я был маленьким…”, или “В детстве я…”, или даже “Неспокойно было со мной моим родителям!”. Это и неудивительно, ведь сборник “Много веселых историй” — реальная хроника событий из жизни одного-единственного мальчика, который не давал заскучать целой куче людей — ни маме, ни папе, ни бабушке, ни дедушке, ни соседям, ни друзьям, ни воспитательницам детсада, ни случайным прохожим… А потом мальчик вырос, написал и нарисовал эту замечательную веселую книжку и теперь не дает заскучать никому из читателей.

  Купити
 • Фото - Сказки я нарисовал

  Сказки я нарисовал

  55,00 грн

  Книга о детских мечтах художника Виталия Кириченко: о жилище на дереве, шестилапом друге и зимних чудищах, о летающем доме безумного ученого… Одним словом, обо всем, что нужно прочесть мальчику, чтобы вырасти смелым, добрым и любознательным. Знакомство с книгой серии «Детская картинная галерея» — это стремление к эстетическому воспитанию ребенка.

  Купити

Показано 3 результати