Стрєлков Д. Г., Цеханська А. Ф. , Шаповалова О. В.

Формат:
  • Фото - Велика Енциклопедія Тварин

    Велика Енциклопедія Тварин

    229,00 грн

    Чому саме «Велика енциклопедія»? Тому що аж 224 сторінки енциклопедичної інформації про тварин! З ілюстраціями! З абетковим покажчиком у кінці для швидкого пошуку відомостей про конкретну тварину і чималим списком використаної літератури! І кожне видання із цього списку унікальне й цінне для розширення кругозору дітей, які навчаються в середній і старшій школі.

    Ось, скажімо, чому на гербі Австралії зображено кенгуру та ему? А чи є вихователі в яслах у імператорських пінгвінів? А що, хіба у пінгвінів є дитячі садочки? Звичайно! Не знали? Тоді час братися до діла — знайомитися з фауною разом із «Великою енциклопедією тварин».

    Енциклопедія детально знайомить юного читача з тваринами усіх куточків планети — від укритих кригою морів з прегарним північним сяйвом до розпечених сонцем африканських пустель. А оскільки наша планета величезна й різноманітна, на сторінках нашої книги представлено кожен континент із характерним тваринним світом. Це робить енциклопедію насиченою, дуже пізнавальною ще з погляду знайомства з географічними зонами Землі: їхнім місцем розташування на мапі, особливостями клімату й ландшафту.

    Купити

Показано один результат