Кристал Бук

Формат:
 • Фото - КІТ І ПІВНИК

  КІТ І ПІВНИК

  68,00 грн
  Вашій увазі пропонується унікальна книжка казок. Ці казки не прості, а розумні. До кожної казки ми дбайливо дібрали головоломки, лабіринти, плутанки та інші цікавинки, що сприятимуть розвитку логіки, уяви, мовлення дитини. Яскраві малюнки допоможуть малюкові розвинути образне мислення і зроблять читання захопливим і корисним.
  Купити
 • Фото - Первые уроки для маленьких гениев

  Первые уроки для маленьких гениев

  128,00 грн

  Вниманию маленьких читателей предлагается замечательная красочная книга, благодаря которой учиться им будет легко и просто. Дети выучат буквы, цифры, цвета, познакомятся со свойствами предметов. Интересные вопросы и задания помогут закрепить пройденное. Учитесь с удовольствием!

  Купити
 • Фото - Захопливо готуємося до школи

  Захопливо готуємося до школи

  85,00 грн
  Дошкільне навчання — важливий етап у житті дитини. Саме в цей час створюється база для вивчення шкільних наук, формуються основи індивідуальності, характеру.
  До цього видання ввійшли ігрові завдання, призначені для поетапної підготовки майбутнього школяра до основних видів навчально-пізнавальної діяльності. Тренування уваги, розвиток пам’яті, уяви, логіки, зв’язного мовлення, а також опанування навичок письма — ось теми, висвітлені на сторінках книжки.
  Запасіться терпінням, щоб разом з вашою дитиною підкорювати надхмарні вершини знань!
  Купити
 • Фото - Граючи, готуємося до школи

  Граючи, готуємося до школи

  125,00 грн
  Дошкільне навчання — важливий етап у житті дитини. Саме в цей час створюється база для подальшого вивчення шкільних наук.
  До цього видання ввійшли захоплюючі ігрові завдання, призначені для поетпаної підготовки майбутнього школяра до основних видів навчально-пізнавальної діяльності. Тренування уваги, розвиток пам’яті, уяви, логіки, зв’язного мовлення, а також опанування навичок письма — ось теми, висвітлені на сторінках книжки.
  Купити
 • Фото - Великі цифри. Прописи, завдання, приклади, яскраві малюнки

  Великі цифри. Прописи, завдання, приклади, яскраві малюнки

  54,00 грн
  Ця чудова книжка стане справжнім подарунком для допитливих дітей! Вона допоможе їм швидко та ефективно засвоїти цифри і прості арифметичні дії. Зручна форма подачі інформації прискорить ви¬вчення азів математики, прищепить малятам інтерес до цього предмета. Яскраві малюнки розкриють перед хлопчиками та дівчатками все різноманіття навколишнього світу.
  Книжку адресовано дошкільнятам і молодшим школярам, їхнім дбайливим мамам і татам, бабусям та дідусям.
  Купити
 • Фото - Великі літери. Прописи, завдання, приклади, яскраві малюнки

  Великі літери. Прописи, завдання, приклади, яскраві малюнки

  54,00 грн
  Ця чудова книжка допоможе дітям швидко та ефективно за-своїти український алфавіт. Яскраві малюнки розкриють перед хлопчиками та дівчатками все різноманіття навколишнього світу.
  З цією книжкою малятам буде зручно запам’ятовувати назви живих істот і предметів, робити перші кроки в читанні. Всі слова у виданні мають наголос і поділені на склади, а букви, що вивчаються, виділені кольором.
  Книжку адресовано дошкільнятам і молодшим школярам, їхнім дбайливим мамам і татам, бабусям та дідусям.
  Купити
 • Фото - Здорове і правильне харчування для вашого малюка від 0 до 5

  Здорове і правильне харчування для вашого малюка від 0 до 5

  65,00 грн

  Здорове харчування — запорука здоров’я вашого малюка. Збалансований, багатий на вітаміни та поживні речовини раціон сприятиме нормальному розвитку дитини.
  До книжки ввійшли поради вітчизняних та зарубіжних спеціалістів з організації харчування, включаючи приблизні раціони для вагітних, молодих матусь, новонароджених та дітей до п’ятирічного віку.

  Купити
 • Фото - Большая книга. Герои сказок

  Большая книга. Герои сказок

  50,00 грн

  Большая книга. Развивающие наклейки. Умные задания+английский язык!

  Купити
 • Фото - Большая книга. Дикие животные

  Большая книга. Дикие животные

  50,00 грн

  Большая книга. Развивающие наклейки. Умные задания+английский язык!

  Купити
 • Фото - Хочу все знать!

  Хочу все знать!

  165,00 грн
  Знать все на свете невозможно, но расширять свой кругозор необходимо. Эта книга для любознательных мальчиков и девочек содержит интересную информацию из области биологии, географии, астрономии, истории, литературы, музыки, художественной культуры, спорта. Юные читатели познакомятся с удивительными событиями и фактами. Статьи в энциклопедии поданы в алфавитном порядке, что облегчает поиск необходимой информации, и снабжены цветными фотоиллюстрациями.
  Купити
 • Фото - Тіні забутих предків та інші твори

  Тіні забутих предків та інші твори

  55,00 грн

  Читачам пропонується збірка творів видатного вітчизняного прозаїка Михайла Михайловича Коцюбинського (1864–1913), серед яких повість «Тіні забутих предків» — безперечний шедевр української літератури.
  Видання адресоване широкому загалу шанувальників класичної літератури.

  Купити
 • Фото - Незабутні шедеври: Поезія, драматургія

  Незабутні шедеври: Поезія, драматургія

  122,00 грн

  Увазі читачів пропонується збірка творів видатної вітчизняної поетеси Лариси Петрівни Косач-Квітки (1871–1913), відомої під псевдонімом Леся Українка. До видання ввійшли ви¬брані поезії, знаменита драма-феєрія «Лісова пісня», а також драматична поема «Бояриня». Письменниця, закохана у природу рідного краю і стародавні легенди, писала у своїх творах про вічні цінності — Батьківщину, правду, кохання. Її творчість — великий скарб не тільки української, а й усієї світової культури.

  Купити

Показано 1–16 з 65 результатів

Література високої якості від «Кристал Бук»

В 1997 в Донецьку році було засновано видавництво «БАО», яке вважалось одним з найбільших російськомовних в Україні. В 2013 році воно було визнано третім видавництвом України по версії «Forbes».

На сьогоднішній день видавництво має назву «Кристал Бук» і випускає дитячу та художню літературу, книги про здоров’я, релігію, посібники, словники та серію детективів в стилі «Шансон проза».

Видавництво піклується про своїх читачів, тому пильно стежить за якістю друку, підбирає цікаві ілюстрації та залучає досвідчених редакторів. Ось чому книги, які випускає «Кристал Бук» все більше двадцяти років користуються великою популярністю.

Видавництво «Кристал Бук»: від розвивальних книг до детективів

Для дошкілят «Кристал Бук» пропонує розмальовки, книги з наліпками, які перетворять навчання в захоплюючу подорож, та допоможуть розвинути дрібну моторику та фантазію.

В каталозі видавництва є книги, які допоможуть учням молодших класів швидко навчитись читати і писати. «Чарівний букварик» містить у собі прислів’я та приказки, за допомогою яких малюк краще засвоїть абетку.

Серія книжок «Динозаври» перетворить навчання в веселу гру. До неї входять наліпки, аплікації, розмальовки та пазли, які зацікавлять малюка та допоможуть при підготовці до школи.

Для старших школярів є довідники з географії, біології та інших дисциплін. Також, «Кристал Бук» пропонує збірки рефератів та таблиць. Книги, які друкує видавництво, ідеально підходять для позакласного читання. Серія «Велика Книга» складається з енциклопедій про науковців, транспорт, воїнів, зброю, тварин, птахів, динозаврів та багато чого іншого. Література буде цікавою не лише учням а і їх батькам та вчителям.

«Кристал Бук» випускає українську класичну літературу. «Кайдашева сім’я» та «Тіні забутих предків» стануть гарним доповненням домашньої бібліотеки.

«Кристал Бук» друкує літературу для читачів будь-якого віку. Дорослим сподобаються такі розділи, як:

 • Кулінарія;
 • Медицина, здоров’я;
 • Эзотерика;
 • Історія;
 • Детектив;
 • Художні видання

Художня література, яка представлена в каталозі видавництва – це детективи, трилери та романи. Представлені як твори класиків, так і молодих письменників.

Книги видавництва «Кристал Бук» (Видавництво Бао) в Україні

В книжковому магазині «Книгаренька» є багато літератури від провідних видавництв України. Серед них ви знайдете «Кристал Бук». В каталозі є як дитяча література, так і видання для дорослих.

Щоб придбати книги від видавництва, достатньо додати обрану книгу кошик та обрати спосіб оплати та доставки. «Книгаренька» співпрацює з багатьма поштовими компаніями, завдяки чому отримати літературу можна в найближчому відділенні.