Основи

Формат:
 • фото-Мій-дідусь-(1)

  Мій дідусь

  135,00 грн

  «Мій дідусь» — це історія в картинках для маленьких читачів про час, його перебіг та постійну за ним гонитву. Хлопчик розповідає про свого дідуся, у якого багато вільного часу. Поруч живе сусід, який ніколи не марнує ні хвилини.

  Португальська авторка Катаріна Собрал інтерпретувала в ілюстраціях графічні традиції 50-х років ХХ століттях та поєднала в книжці різноманітні мистецькі алюзії: на картини Едуарда Мане, на пана Юло — культового персонажа фільмів Жака Таті, на вірші португальського класика Фернанду Пессоа й інші.

  Купити
 • фото-Байки-Федра-(4)

  Байки Федра

  95,00 грн

  Досконалість форми, вишукана мова у поєднанні із сарказмом і повчальним змістом – така формула успіху байок давньоримського поета Федра. Ці сюжети переспівували Лафонтен, Сковорода, Крилов, Глібов. Але й класичний текст не втратив актуальності протягом століть: тут вловлено саму суть людської природи, яка залишається незмінною попри розпад імперій, зникнення вірувань, зміну уявлень про світ.

  Купити
 • фото-Тигролови-(1)

  Тигролови (Основи)

  250,00 грн

  Пригодницький роман «Тигролови» Іван Багряний написав за два тижні в далекому 1943-му році на основі своїх спогадів про роки заслання. українськааїнці змогли вільно читати роман лише в роки незалежності. Міцне слово Івана Багряного закарбувалося в тексті «Тигроловів», а образи з роману постають в новому мистецькому баченні художника Дениса Темного – це тату, але вже не табу.
  «Тигролови» з історією про пригоди відважного Григорія Многогрішного, його кохання до Наталії та життя на Далекому Сході сильної духом родини Сірків в поєднанні зі сміливим художнім оформленням захоплять вас.

  Купити
 • фото-Абетка-(1)

  Абетка з колекції Національного музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків

  315,00 грн

  Це перша українськааїнська абетка, ілюстрована шедеврами живопису, графіки, скульптури та декоративного мистецтва з колекції Національного музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків у місті Києві.Це видання навчить дітей абетці та познайомить їх із мистецтвом з багатьох куточків світу. Кожна літера в абетці ілюстрована декількома творами із музею. Музей Ханенків зберігає найвизначнішу в українськааїні колекцію творів мистецтва Європи та Азії, пам’ятки Давнього Єгипту, Греції та Риму. Кожна літера в абетці ілюстрована одним або декількома творами із музею. Наприклад, літера В представлена словом взуття та ілюстрована роботою славетного Пітера Брейгеля ІІ “Веселе Товариство”.

  Купити
 • фото-Як-стати-мільярдером-(1)

  Як стати мільярдером.Як Найбільші в світі виробники створюють грандіозну цінність

  225,00 грн

  Джон Свекла й Мітч Коген вирішили уважніше придивитися до цих мільярдерів, тому що отримати мільярд чи більше доларів завдяки створеній цінності — це неймовірний подвиг. Провівши всеохопне дослідження й узявши чимало інтерв’ю, автори зрештою дійшли висновку, що багато міфів, пов’язаних із мільярдерами, — просійськато вигадка. Не можна сказати, що всі ці люди розумніші, більше працюють чи їм частіше усміхається фортуна, ніж їхнім одноліткам. Не всі вони генії-самородки, які перетинають фінішну лінію в мільярд доларів, коли їм заледве виповнилося двадцять років. Ні. Переважно вони справді створюють щось абсолютно й принципово нове. Понад 80 відсотків мільярдерів, яких заторкнуло дослідження, заробили свої мільярди в галузях, де панує жорстка конкуренція.

  Купити
 • фото-Почни-з-чому-(1)

  Почни з ЧОМУ: як великі лідери надихають до дії кожного

  265,00 грн

  Ця книжка – про природну модель мислення, дії та спілкування, завдяки якій лідер надихає тих, хто поряд. Кожен здатен цьому навчитися.

  Трохи дисципліни – і будь-який працівник (чи навіть підприємство!) зможе стати джерелом натхнення для інших, вести за собою, просійськаувати ідеї та бачення у своєму середовищі та поза його межі. Книга написана на основі біографій реальних людей та історій розвитку компаній, які реалізували цю модель. Усі вони починали з «Чому».

  Купити
 • фото-Кайдашева-сімя

  Кайдашева сім’я

  268,00 грн

  «Кайдашева сім’я», одна із найяскравіших повістей українськааїнської літератури, покликана розкрити трагедію села Наддніпрянщини у ХІХ столітті. Конфлікти усередині однієї колоритної (але якої ж типової!) родини зображені із гумором, проте добре ставлення до сварливих Кайдашів не перешкоджає автору безжально критикувати суспільний лад, спосіб організації життя громади, поведінку духовенства, які призводять до «змізеріння людського духу». Походеньки старого Омелька, сварки Мотрі і старої Кайдашихи, проща Мелашки й баби Палажки дотепер викликають сміх крізь сльози у читача.

  Купити
 • фото-Місто-(1)

  Місто

  249,00 грн

  Головний герой твору Степан Радченко приїздить до Києва разом із друзями приїздить на навчання. Хлопець марить «завоюванням» столиці, як і інші юнаки та дівчата, котрі тисячами потягнулися з села до міста у 20-х роках минулого століття. Степан підлаштовується до життя в столиці: терпить сусідських корів, яких, думав, уже не побачить, знайомиться з жінками та вчиться бути письменником.

  У виданні представлені як самі малюнки, так і фотографії тих ілюстрацій, що були розклеєні художником на вулицях Києва.

  Купити
 • фото-Весна-варварів-(1)

  Весна варварів

  139,00 грн

  Заможний швейцарський бізнесмен опиняється на туніському курорті одночасно із групою молодих англійськаійців із найвищих фінансових кіл Лондона, які приїхали відсвяткувати тут розкішне весілля. Але доки захмеліла компанія відсипається після святкової ночі, Велика Британія оголошує державне банкрутство. Із заблокованими кредитками, раптово безробітні, в готелі класу «люкс», який за мить став для них недоступним, вони опиняються за крихітний крок від варварства.

  Купити
 • фото-Гордість-і-упередження-і-зомбі-(1)

  Гордість і упередження і зомбі

  165,00 грн

  «Гордість і упередження і зомбі», розширена версія улюбленого роману Джейн Остін, до якого тепер увійшли цілковито нові епізоди — сцени безжальних зомбівських безчинств. Іще на початку ми дізнаємося, що тихі села англійськаії охопила загадкова моровиця, внаслідок якої мертві… почали оживати! Тепер у відважної Елізабет Беннет немає вибору: вона мусить порятувати батьківщину від нечисті. Та вже невдовзі від таких шляхетних намірів її відволікає гордовитий і бундючний містер Дарсі. З його появою на читача чекає розкішна комедія характерів, сповнена майстерних словесних поєдинків між двома закоханими.

  Купити
 • фото-Розстріляне-відродження-(1)

  Розстріляне відродження

  268,00 грн

  Доба Розстріляного Відродження – особлива сторінка в історії українськааїнської літератури. Цей короткий період – 1920-ті – початок 1930-х – умістив в собі таку кількість талановитих митців, зухвалих новаторських експериментів та безкомпромісних шедеврів, якої вистачило б на ціле сторіччя.
  Кожен із визначних діячів Розстріляного Відродження відчув на собі репресивну машину тоталітарної системи. Біографія майже всіх митців цього покоління завершується словами «розстріляний», «загинув у засланні», «наклав на себе руки». А ті, кому вдалося вціліти, вже ніколи не змогли творити так само сміливо, як за цих буремних років.

  Купити
 • фото-Лісова-пісня-(1)

  Лісова пісня

  150,00 грн

  Нове життя в класичний твір вдихнула талановита художниця Поліна Дорошенко. Її фантазійні ілюстрації дають змогу по-новому побачити чарівний світ українськааїнських міфів та легенд, які свого часу надихнули Лесю українськааїнку на створення безсмертної історії кохання сільського парубка Лукаша та лісової красуні Мавки.

  Купити
 • фото-Джунглі-в-долині-Мумі-тролів-(3)

  Джунглі в Долині Мумі-Тролів

  95,00 грн

  «Джунглі в долині Мумі-Тролів» – пригодницька казкова історія, цікава для усієї родини. Класичний твір пера знаної фінської художниці Туве Янссон «Джунглі в долині Мумі-Тролів» – чудовий подарунок не лише до новорічних свят, а й до будь-яких дитячих свят.

  Купити
 • фото-Червона-книжечка-(4)

  Червона книжечка

  200,00 грн

  Автор видання Анна Копилова перетворила перелік рідкісних російськалин і тварин українськааїни на цікаву й зрозумілу дитячу книжку, а ілюстрації до текстів зробила талановита художниця Олена Васик.До роботи над “Червоною книжечкою” долучився й дизайнер Дмитро Єрмолов, відомий своїми креативними та стильними блокнотами Kyiv Style. Розглядаючи яскраві малюнки, дітлахи відкриють для себе невідомі сторінки розмаїтої природи українськааїни та навчаться цінувати тендітну красу оточуючого світу.

  Купити
 • фото-Дзеркалинка-(1)

  Дзеркалинка

  75,00 грн

  Її обличчя в дзеркалі не з’являється протягом кількох місяців, хоча щоночі Ванеса мріє про свою Дзеркалинку та її захоплюючі пригоди. Нарешті, коли Ванеса прийняла втрату свого відображення…

  Купити

Показано 15 результатів

Видавництво «Основи» - сучасна література українською мовою

Креативні та якісні книги не лише дають знання, але і прививають любов до друкованого слова. Читання, це не лише чудовий варіант, щоб відпочити, а й прекрасна ідея для хобі. Ви можете створити колекцію оригінальної україномовної літератури, яка буде викликати захоплення.

Видавництво «Основи» з 1992 року допомагає читачам поринути у світ книг, які написані рідною мовою. Спочатку, це були якісні переклади класики та підручники для навчання. На сьогоднішній день видавництво продало більше двох мільйонів книг, різноманітних жанрів, що не може викликали захоплення.

Філософія, історія, політика, економіка, підручники – і це не весь перелік жанрів, які можна знайти в каталозі.

«Основи» - видавництво дитячих книг з 1992 року і до наших днів

Історія починається з 90-х років з перекладу шедеврів сучасної літератури. Завдяки фонду «Відродження», який підтримував видавництво, було випущено більше двох десятків книг, які заклали фундамент для розвитку україномовної літератури.

Багато студентів вдячні «Основам» за підручники з мікро та макроекономіки, фінансового обліку. «Європа. Історія» Н. Дейвіса перевидавалась шість разів, що каже про значну популярність посібника.

Переклади Ніцше, Кафки, Керуака, Фройда, Шекспіра, Годінга, та багатьох інших зірок наукової та художньої літератури потрапили до читача саме завдяки видавництву України «Основи».

Особливо слід пишатись довідником «Awesome Ukraine», який випущений на англійській мові. Ця книга – збірка різних фактів про нашу країну, яка захоплює не лише туристів, а й українців. Успіх можна пояснити тим, що інформація подана простою мовою, без зайвого пафосу і зрозуміла кожному, як дорослому так і дитині.

Також, видавництво «Основи» відоме великою кількістю книг для наймолодших читачів. Завдяки літературі, малюки не лише знайомляться зі світом чисел, букв, дізнаються про рослини і тварини, а й привчаються до всього найкращого, що є в світі, виховують та загартовують свій характер, обирають для себе захоплення та кумирів.

Видання українських класиків та переклад зарубіжних митців сподобається не лише малюкам, а й дорослим. Гарне оформлення палітурки, яскраві ілюстрації та комфортний для очей шрифт зроблять читання цікавим, захоплюючим, від якого Вам буде дуже важко відірватися.

Література від «Основи» поділена на такі розділи:

 • Філософія
 • Література
 • Історія
 • Менеджмент
 • Економіка
 • Культура
 • Фотографія
 • Поезія
 • Дитяча література

Необхідно відмітити власні оригінальні видання від «Основи». Праці В. Литвинова, Д. Наливайка, Л. Курбаса, Д. Павличка зробили великий прорив в світі наукової літератури. Довідник «Україна. Анатомія пам’яток державотворення Х-ХХ століття», над яким працювала велика група дослідників та науковців, стала справжнім проривом в історії. Десятитомник повно описує тисячолітній період в історії, включаючи як документи, так і художні твори.

Видавництво «Основи» - фундамент україномовного книжкового світу

Література високого рівня – саме те, до чого прагне видавництво «Основи». Кожен поважаючий себе читач повинен мати в своїй колекції книги, якими можна пишатись та демонструвати оточуючим.

Для розвитку малюка, важлива не лише якість паперу, друку та кількість малюнків. Слід прививати любов до рідної мови завдяки книгам, які приваблюють дитину. І видання від «Основи» чудово справляються із цим завданням.