«Книгаренька» ― це супермаркет дитячих книг, в якому можна купити найкращі дитячі та підліткові книжки. У нашому книжковому інтернет-магазині дуже легко і зручно знаходити бажані видання, а широкий асортимент книжок задовольнить найвибагливіших читачів.

У «Каталозі книжок» Ви знайдете казки, вірші, байки, розвивальну, пізнавальну і художню літературу, видання для організації дозвілля і творчості, розмальовки, наклейки, подарункові видання тощо. Також Ви легко зможете знайти потрібні книги для дітей, користуючись розділом «Книги за віком», у якому ми розсортували весь асортимент магазину за віковими групами. Знайти певну книгу чи автора Вам допоможе функція пошуку.

На сьогоднішній день книжковий асортимент нашого інтернет-магазину налічує понад 10000 дитячих книг книг. Саме в нас можна знайти як щойно виданні книжки сучасних авторів, так і світову класику дитячої літератури.

Звертаємо вашу увагу на те, що ми співпрацюємо з більшістю українських видавництв зокрема з такими як: «Навчальна книга Богдан»«Ранок», «Махаон-Україна»«Видавництво Старого Лева», «А-Ба-Ба-Га-Ла-Ла-Ма-Га»«Час Майстрів», «Школа», «Братське», «Артбукс», «Чорні вівці», «Читаріум»  тощо.

Ми дуже плідно співпрацюємо із дитячими садочками, школами, вузами. Для батьківських комітетів в нас є особливі умови (спеціальні пропозиції),  про які Ви детальніше зможете дізнатись, зателефонувавши нам.

Також ми співпрацюємо з такими кав’ярнями:  «Кофейник»  (м. Київ, вул. Є. Чавдар, 12), Домашня Кондитерська (м. Київ, вул. О. Пчілки, 6),  «B&A» (м. Київ, вул. Васильківська, 14).

В цих місцях у кожного відвідувача  є змога ознайомитись із дитячими книжками та придбати їх.

Ми маємо багато цікавих ідей, які поступово втілюватимемо в життя. Зокрема, у планах створення ресурсу для читання дитячих книжок онлайн. Стежте за розвитком інтернет-крамнички «Книгаренька», щоб не пропустити найцікавіше. Також ми щодня працюємо над розширенням асортименту та удосконаленням сервісу. Приємного читання!

З повагою, колектив "Книгареньки"