КМ-Букс

Формат:
 • Купить - В країні Місячних Зайчиків. Сонячний зайчик і сонячний вовк

  В країні Місячних Зайчиків. Сонячний зайчик і сонячний вовк

  77,00 грн

  Маленька Нуся під покровом ночі вирушає до країни Місячних Зайчиків, аби зясувати, чим мав закінчитися її сон. І тут починаються справжні пригоди, адже Нусі доведеться врятувати хлопчика Цибульку від злої Баби Яги! Для дітей молодшого шкільного віку

  Добавить в корзину
 • Купить - Школа малювання

  Школа малювання

  104,00 грн

  Ця книжка для тих дітлахів, які дуже хочуть навчитися азам малювання. Автор книжки пропонує маленькому художнику-початківцю навчитись копіювати дерева, листя, овочі та фрукти, а також виконувати складніші малюнки — зображувати будинки, тварин і людей. Згодом дитина не лише копіюватиме, а й зможе імпровізувати, поєднуючи окремі малюнки в цікаві сюжети. Для читачів дошкільного та молодшого шкільного віку.

  Добавить в корзину
 • Купить - Україна-дивосвіт

  Україна-дивосвіт

  110,00 грн

  Уявіть собі, якого кольору запах осінніх чорнобривців, якою фарбою шумить Дніпро, якою барвою співає соловейко у вишневому гаю. Це все — Україна, рідна з дитинства, тиха і тепла, розмаїта… Для широкого кола читачів.

  Добавить в корзину
 • Купить - Чарівний талісман

  Чарівний талісман

  68,00 грн

  До збірки увійшли три повісті: «Таємниця Віті Зайчика», «Чарівний талісман» і «Повість про те, як школярі побували в доісторичному часі і чим це закінчилося». У цих творах ідеться про шкільне життя, про справжню дружбу, захопливі пригоди й дивовижні події, учасниками яких стають школярі. З притаманною йому майстерністю, щирістю, глибиною автор описує непрості стосунки дітей з дорослими, уміння своїх героїв знаходити вихід зі складних ситуацій. Як і завжди, у творах Всеволода Нестайка немає місця тузі, зневірі, журбі; натомість читачів приваблює гумор, самовідданість, оптимізм героїв, віра у здійснення мрій. Для дітей молодшого і середнього шкільного віку.

  Добавить в корзину
 • Купить - Чародій Будьласка і чаклун Нетреба

  Чародій Будьласка і чаклун Нетреба

  71,00 грн

  Чи завжди добре, коли дітлахам у всьому потурають, виконують всі їхні забаганки? Уявіть ситуацію, коли отримуєш все, що забажаєш. Що тоді буде? Саме в таку ситуацію потрапили Дитиндівці, тобто всі діти з Грайликового двору. Цікаво, що з того вийшло? Про це довідаєтеся із останньої книжки «Казкових пригод Грайлика» Для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку.

  Добавить в корзину
 • Купить - Усмішка принцеси Івони. Казкові пригоди Грайлика 1

  Усмішка принцеси Івони. Казкові пригоди Грайлика 1

  71,00 грн

  Чи буває нудно в країні Дитиндії? Звісно, що ні! Навіть якщо нічим зайнятися., Грайлик обов’язково вигадає світ лицарів, донів та принцес. Певна річ, завертиться-закрутиться неймовірна гра з неймовірними пригодами! Для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку.

  Добавить в корзину
 • Купить - Секретна зброя незнайомця Коші. Казкові пригоди Грайлика 2

  Секретна зброя незнайомця Коші. Казкові пригоди Грайлика 2

  77,00 грн

  Коша – син справжнього дракона! Але не варто боятися цього хлопчика, адже він друг Грайлика, А Грайлик, як відомо, дружить з хорошими дітьми. А ще Коша має секретну зброю. Яку? Про це ви довідаєтеся, коли прочитаєте цю казку. Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

  Добавить в корзину
 • Купить - Пошукове бюро знахідок "Кузя, Зюзя і компанія"

  Пошукове бюро знахідок «Кузя, Зюзя і компанія»

  75,00 грн

  Це просто неймовірно: близнюки Вова й Вітя з власної волі обертаються на козенят! Необачні хлопчаки й гадки не мають, що потрапили у пастку до злого чаклуна Відіваса-Пампаса. Виплутатися із халепи буде ой як непросто! А комарик Зюзя із другом жучком-світлячком Кузею відкрили бюро знахідок і тут таке почалося! Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

  Добавить в корзину
 • Купить - Золоті терези дідуся Татая. Три секрети Заги Маго

  Золоті терези дідуся Татая. Три секрети Заги Маго

  77,00 грн

  Де тільки не побував Грайлик, поки дістався Тридев’ятого Царства: і в Країні Солодощів, і в Країні Чагарників і Колючок, і навіть у Країні Ледарів… Для чого? Грайлик мусить виконати доручення загадкового дідуся Татая. А взагалі, у цих двох казочках дуже багато загадок. Прочитаєте книжку – і про все довідаєтесь, навіть про те, хто така Зага Маго… Для дітей молодшого шкільного віку

  Добавить в корзину
 • Купить - В країні Сонячних Зайчиків

  В країні Сонячних Зайчиків

  77,00 грн

  Щасливу країну Ластовинію загарбали лихі мешканці Хуліганії. Усі діти Ластовинії змушені переховуватися у дрімучому лісі. Сміливий дев’ятирічний хлопчик Веснянка раптом потрапляє у дивну країну Сонячних Зайчиків. Для дітей молодшого шкільного віку.

  Добавить в корзину
 • Купить - Олексій, Веселисик і Жарт-птиця

  Олексій, Веселисик і Жарт-птиця

  75,00 грн

  Що воно за істота така – Жарт-Птиця? Жар-птицю всі знають, всі читали у казках про її неймовірну красу. А от вередливий Лесик шукає Жарт-Птицю, щоб урятувати ляльку Гальку, а семеро братів-чаклунів намагаються визволити із полону цю диво-пташку. Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

  Добавить в корзину
 • Купить - SHERLOCK. Собака Баскервілів

  SHERLOCK. Собака Баскервілів

  70,00 грн

  Детективними творами відомого англійського письменника Артура Конан Дойля уже майже століття захоплюються читачі будь-якого віку. У повісті «Собака Баскервілів» розповідається про те, як неперевершений Шерлок Холмс разом зі своїм вірним другом доктором Вотсоном блискуче розкриває черговий злочин. В роботі він використовує знаменитий дедуктивний метод, який допомагає йому розплутувати найзагадковіші історії. Передмову до цієї класичної повісті написав виконавець головної ролі у міні-серіалі «Шерлок» Бенедикт Камбербетч.

  Добавить в корзину
 • Купить - SHERLOCK. Знак чотирьох

  SHERLOCK. Знак чотирьох

  65,00 грн

  Молода жінка Мері Морстен звертається по допомогу до знаного сищика: з часу таємничого зникнення її батька вона щороку отримувала в подарунок по розкішній перлині, а тепер анонімний благодійник зажадав зустрічі. Жінка просить Холмса та доктора Вотсона супроводжувати її… Разом вони розкривають справу, пов’язану з неймовірними скарбами та жахливою зрадою, що сталася у далекій Індії. Передмову до цього видання написав Мартін Фріман — виконавець ролі доктора Вотсона у міні-серіалі «Шерлок». Особливість – до кожної книги передмову написав хтось з зірок серіалу: актори Бенедикт Камбербетч, Мартін Фріман, сценарист Стів Томпсон та продюсер серіалу та автор сценарію Марк Гаттіс.

  Добавить в корзину
 • Купить - Найкращому другові

  Найкращому другові

  80,00 грн

  Проект «АРТ-терапія». В сучасному шаленому ритмі життя інколи настає мить, коли хочеться зупинитись, аби перепочити, відновити сили, поміркувати чи просто побути наодинці із собою. Саме тоді вам стане у пригоді нова серія книжок-розмальовок «Арт-терапія». Ці мотиваційні та надихаючі розмальовки з тактильною велюровою обкладинкою зацікавлять читачів будь-якого віку. На кожному розвороті на вас чекає чудовий мудрий вислів, а також чудернацький чорно-білий малюнок, який ви зможете перетворити на неймовірний шедевр, а потім вирізати та вставити у рамку. Долучайтеся до терапії мистецтвом, щоб позбавитись стресу, отримати порцію цілющої позитивної енергії, розкрити в собі нові таланти або просто із користю провести вільний час. Книжки-розмальовки №1 у Великій Британії. Мотиваційна та надихаюча арт-терапія. Розмальовка розрахована на всі вікові категорії.

  Добавить в корзину
 • Купить - Древо жизни

  Древо жизни

  80,00 грн

  Проект «АРТ-терапия». В современном неудержимом ритме жизни иногда наступает момент, когда хочется остановиться, чтобы отдохнуть, восстановить силы, подумать или просто побыть наедине с собой. Именно тогда вам пригодится новая серия книг-раскрасок «Арт-терапия». Эти мотивационные и вдохновляющие раскраски с тактильной велюровой обложкой заинтересуют читателей любого возраста. На каждом развороте вас ждет замечательное мудрое изречение, а также забавный черно-белый рисунок, который вы сможете превратить в невероятный шедевр, а потом вырезать и вставить в рамку. Присоединяйтесь к терапии искусством, чтобы избавиться стресса, получить порцию живительной положительной энергии, раскрыть в себе новые таланты или просто с пользой провести свободное время. Книги-раскраски №1 в Великобритании. Мотивационная и вдохновляющая арт-терапия. Раскраска рассчитана на все возрастные категории.

  Добавить в корзину
 • Купить - Азбука з великими буквами

  Азбука з великими буквами

  65,00 грн

  Дана розробка призначена для дошкільнят. Основна її мета — навчити дитину правильному і плавному читанню. Дитина навчиться з’єднувати букви у склади, склади — у слова, а слова — в речення, відчує красу рідного слова й суттєво поповнить свій словниковий запас.Для дітей дошкільного віку.Ключові моменти книжки — книжка для маленьких дітлахів, які щойно навчилися розмовляти; — велика кількість віршиків і малюнки полегшать вивчення літер; — наприкінці книжки — тексти-казочки для самостійного читання.

  Добавить в корзину

Отображено 1–16 из 45 результатов

«КМ Букс»: зарубежная литература на украинском языке

«КМ Букс» выпускает большое количество книг, подавляющее большинство которых печатается на украинском языке.  Благодаря чему, читатели имеют возможность ознакомиться с произведениями таких писателей, как Джордж Р. Р. Мартин, Чарльз Буковски, Фредерик Бегбедер, Гейман и многих других, на родном языке.

Особого внимания заслуживает серия «КМ Классика».  В нее входят переводы литературы прошлого века на трех языках: украинском, русском и английском.

Визиты зарубежных авторов - главный проект, которым издательство больше всего гордится.  Благодаря «КМ»  Украину посетил Фредерик Бегбедер, презентации его книг состоялись во Львове и Киеве, и вызвали большой восторг среди читателей.

«КМ Букс»: книги для родителей и детей

Издательство выпускает большое количество литературы для малышей.

В каталоге представлены не только развивающие книги, но и сказки, и художественные издания.  Яркая детская литература поможет научиться читать и считать, овладеть навыками письма. Издание для творчества развивают не только фантазию, а и мелкую моторику.  «Школа рисования» - хороший пособие для будущих художников.  С ее помощью ребенок не просто научится копировать изображения, сможет создавать собственные шедевры.

В каталоге издательства является художественная литература для детей. Книга «Феи» расскажет о том, что магия есть рядом с нами, и научить видеть сказочное в повседневной жизни.

«КМ Букс» печатает книги для родителей и воспитателей, с помощью которых подготовка в садик и школы станет интересной и захватывающей.

Для того, чтобы облегчить выполнение домашнего задания, издательство выпускает ГДЗ.  Благодаря этим книгам родителям будет удобно проверять уроки, а школьники смогут найти ошибки или выполнять домашнюю работу.

В каталоге «КМ Букс» представлена ​​справочная литература.  «Современный атлас мира» - незаменимый помощник при изучении географии.  В нем помещены карты, с детальным изображением материков, океанов, континентов и стран.  Также, есть информация о нашей планете, в том числе административно-территориальное деление, физико-географические особенности, природные катаклизмы.

Справочник по анатомии «Тело человека» расскажет о современных медицинские исследования.  В книге рассказывается о все части тела, микроорганизмы, и функционирования человеческого организма.

Кроме детских и учебных книг, в каталоге «КМ Букс» есть такая литература

 • Бизнес;
 • Досуг, обби, спорт;
 • Медицина;
 • Искусство и культура;
 • Религия, эзотерика;
 • Фантастика и фэнтези;
 • Художественные издания;
 • Юридическая литература;
 • Комиксы

Кроме книг, издательство выпускает наборы для творчества.  Благодаря им, ребенок может собственноручно создать украшения, фигурки и картины.  Канцелярия от «КМ Букс» - это яркие тетради, дневники и блокноты, которые понравятся не только детям, но и взрослым.

Книги издательства «КМ Букс» в интернет-магазине «Книгаренька»

В каталоге магазина «Книгаренька» есть большое количество литературы, среди которыой вы найдете книги и блокноты издательства «КМ Букс».  Вас приятно удивит большой ассортимент товаров и доступные цены.

Чтобы приобрести издание от «КМ» необходимо зарегистрироваться на сайте магазина «Книгаренька», добавить выбранные книги в корзину и указать данные, которые необходимы для отправки.