Яскравий Щоденник

Формат:
 • Купить - Я - щоденник

  Я — щоденник

  335,00 грн

  Я-Щоденник

  Щоденник для тих, кому від 11 до 99. Хто прагне знайти ключ до себе справжнього. Коуч-бук з перевіреними техніками планування, тайм-менеджменту, управління емоціями, розвитку свідомості та креативності. Я-Щоденник дає практичні знання для саморозвитку, дозволяє ретельно подивитись на себе і перевірити власну унікальність.

  В Я-Щоденнику:

  — лайфхаки, перевірені на власному досвіді

  — оригінальні сторінки для щоденних вражень

  — цікава інфографіка (як медитувати, чи як зібрати валізу)

  — списки класних фільмів і змістовних книг

  — надихаючі цитати

  — поради з ведення блогу, спілкування з токсичними людьми, підвищення самооцінки

  Буде не лише корисно, але і цікаво: авторська каліграфія, оригінальні ілюстрації, стильні наклейки повністю відповідають смакам покоління Z.

  Добавить в корзину
 • Купить - Я- Дневник

  Я- Дневник

  335,00 грн

  Я-Дневник

  Дневник для тех, кому от 11 до 99. Кто стремится найти ключ к себе настоящему. Коуч-бук с проверенными техниками планирования, тайм-менеджмента, управления эмоциями, развития осознанности и креативности. Без сюсюканья и поучений он дает практические знания для саморазвития, позволяет пристальнее посмотреть на себя и поверить в собственную уникальность.

  В дневнике:

  — лайфхаки, проверенные на собственном опыте

  — оригинальные странички для ежедневных впечатлений

  — интересная инфографика (как медитировать, к примеру, или собрать чемодан)

  — списки хороших фильмов и содержательных книг

  — окрыляющие цитаты

  — советы по ведению блога, общению с токсичными людьми, повышению самооценки и т.д.

  Будет не только полезно, но и красиво: авторская каллиграфия, оригинальные иллюстрации, стильные наклейки полностью соответствуют вкусам поколения Z.

  Добавить в корзину
 • Купить - Яскравий щоденник

  Яскравий щоденник

  265,00 грн

  Яскравий щоденник — має 84 розворити, по одному на кожен день. Чому саме стільки, а тому що на закріплення звичкі потрібен 21 день, а дітям потрібно 3-4 рази повторити.Якщо ваша дитина ще не вміє читати, не проблема. Щоденник призначений для СПІЛЬНОГО ЗАПОВНЕННЯ МАМИ та ДИТИНИ!!! Мама чи Тато можуть читати, і навіть писати, а дитинка нехай малює! Яскравий Щоденник це місце де кожен може виразити свої почуття, ємоції тощо.В лівій частині кожного розвороту завдання: рецепти, орігамі, лібіринти, творче малювання без обмежень….В правій частині: сторінка аналізу, котра і робить щоденник ЯСКРАВИМ! на ній ви знайдете:-наукові факти — гугліть і дізнавайтесь, ще багато чого нового- тема дня — тут жоден пошук в інтернеті не допоможе, задавайте питання, шукайте відповіді разом з дитиною. Вчить дитину розмірковувати вголос.-польові замітки — пригадайте разом, який саме секрет відкрила вам природа -гастрокритик — а ви самі пам`ятаєте, що самі согодні їли і яка їжа була на вкус?-куточок вдячності — вчится разом дякувати людям та подіям!

  Добавить в корзину

Отображаются все 3 результата